Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől függ hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy egy férfi mennyi mindent tesz meg egy nőért?

Figyelt kérdés
Az adott nőtől függ mennyire szereti,vagy inkább a férfi életfelfogásán,a családjában látott mintán?
2016. dec. 18. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy mennyire van oda azért a nőért.Legalábbis nálam ez így van!
2016. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mert látom a környezetemben hogy némelyik nőért mennyi mindent megtesz a férfi,pedig meg sem érdemli.

És olyan rendes,gondoskodó nők is vannak akiket szinte kihasznál a párjuk.

2016. dec. 18. 11:40
 3/17 anonim ***** válasza:
A kapcsolat első időszakában (2-3 év), az érzelmek erősségén, illetve azon, mennyire akarja megtartani a nőt. Később, a lángoló időszak után jönnek elő a családi minták. Emellett az is számít, hogy mihez szokik hozzá a férfi a kapcsolat elején. Ha például azt, hogy a nő mindig körülugrálja és neki semmit nem kell segíteni, akkor ez később is megmarad illetve fokozódik.
2016. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is mindent megtettem egy olyan nőért,aki meg sem érdemelte volna,de valami miatt nekem mégis Ő volt a mindenem. Ez persze az én hibám és nem a nőjé volt,hiszen én tettem meg Érte,amit megtettem. Őt nem hibáztathatom,csakis saját magamat.
2016. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az én volt párom különleges volt,szinte semmit nem tett meg értem.Pedig annyira ragaszkodott hozzám,ennek jelét is adta hiszen hozzám költözött. Szeretett is,ezt többször mondta,éreztem is.De!Ha cselekedni kellett akkor nagyon minimális volt amit tett értem. A mai napig nem tudom miért,talán családi minta volt?
2016. dec. 18. 12:14
 6/17 anonim ***** válasza:

Na ez f-sza.

Én pont olyan voltam, hogy mindent megtettem a volt csajomért, de tényleg, bármit. Ugyanakkor szavakkal ezt nem fejeztem ki, nem lógtam a nyakán, mert nem vagyok ilyen sülve-főve együtt, érzelgős típus, sőt, sok egyedüllétre van szükségem.

Neki meg pont ez volt a baja, mindig ezzel szívta a vérem, hogy oké, hogy mindent megteszek érte, de érzelmileg, szavakkal nem tudom ezt a ragaszkodást kifejezni, és ez neki rossz.


Hát.. franc se érti a nőket, komolyan..

2016. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
esetembe attól, hogy mennyi viszonzást kapok. Pl ha szervezek egy találkozót, ő meg arra nem képes, hogy közölje, hogy késni fog, akkor várhatja, hogy én még 1x keressem és törjem magam.
2016. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nálunk jól indult minden.Hozzám költözött,szerettük egymást,véglegesnek akartuk mindketten a kapcsolatunkat.Mondjuk az elején annyi zavart hogy teljesen kisajátított,értem ezt arra hogy olykor rám telefonált hol vagyok,mert már jön is értem,hozzám. Hát például ez rosszul érintett,mentem mondjuk a szüleimhez,úgy volt egyedül. Ő szerintem viszonylag szabad volt,de mivel autóval közlekedett bármikor a rendelkezésére kellett álljak. Ezen vitatkoztunk,bár ő ezt másképp látta,azt mondta csak szeretetből tette. Aztán jöttek a hétköznapok,dolgoztunk mindketten,próbáltam úgy csinálni mindent ahogy normálisnak gondolom. Főztem neki is,bevásároltam neki is,elviseltem a hobbiját. Gondoltam ő máshol segít amiben tud. Aztán kiderült nem tud semmiben,amikor szóba hoztam ezt neki azt mondta hogy önmagáért szeressem és a jó tulajdonságaiért. Rosszul esett egy idő után és már én sem kezdtem úgy megtenni érte dolgokat.

Ráadásul anyagilag sem számíthattam rá semmiben,magát nézte.

2016. dec. 18. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
6-os, mintha a nők nem egy kollektíva lenne, hanem egyének. De furcsa...
2016. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 9


Ettől függetlenül léteznek olyan viselkedésminták, amik majdnem minden nőre jellemzőek, ezek a tipikus női jellemvonások.

Ahogy léteznek olyan viselkedésminták, amik meg majdnem minden férfira jellemzőek, ezek meg a tipikus férfi jellemvonások.

Az 1-2 kivételnek nincs jelentősége, ha statisztikai alapon nézed, hogy milyen valószínűséggel futsz bele.

2016. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!