Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mitől függ hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy egy férfi mennyi mindent tesz meg egy nőért?

Figyelt kérdés
Az adott nőtől függ mennyire szereti,vagy inkább a férfi életfelfogásán,a családjában látott mintán?
2016. dec. 18. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Írd már le, mik ezek.
2016. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nő: konfliktuskerülés, kétértelmű kommunikáció, érzelmi bizonytalanság

Férfi: makacsság, agresszió, érzelmi alulfejlettség


Csak hogy néhány példát említsek.

2016. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,de nem teljesen kaptam választ arra hogy mitől függ egy férfi segítőkészsége minden téren. Volt aki azt írta attól hogy a férfi mennyire szereti a nőt. Tehát akkor engem nem szeretett a párom eléggé.
2016. dec. 18. 14:31
 14/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,ha egy nőért odavagyok és számomra Ő a mindenem,akkor kérés nélkül bármit megteszek Neki és Érte,mert az számomra nagyon jólesik. Ha egy pasit nógatni kell,hogy bármit is megtegyen a párjának,ott egyszerűen nem hiszem el,hogy annak a férfinak fontos a társa. Vagy bakker akkor már annyira érzelmileg defektes a srác.
2016. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. dec. 18. 14:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs mit,de persze ez az én meglátásom,hozzáállásom és mentalitásom.
2016. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jellem kerdese. Valaki ilyen, valaki olyan. Nyilvan attol is fugg, mennyire fontos neki a masik, de ha valaki nem tudja kimutatni igazan, akkor merlegelni kell, hogy eleg-e ez igy neked.

Ja, igen, es az otthonrol hozott minta is sokat nyom a latba.

2016. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!