Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki nagyon fiatalon költözött össze a párjával és mégis jól megvannak?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak 18 évesek vagyunk, de nem volt más választásunk ha együtt akarunk maradni. Eddig távkapcsolatban éltünk, és csak hétvégén láttuk egymást, most pedig hozzánk költözött. Mind a ketten suliba járunk és mellette dolgozunk. Nagyon szeretjük egymást, de azért kicsit tartok a dologtól. Van valakinek ilyen téren jó tapasztalata?
2015. aug. 28. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó tapasztalat ilyennel 1000 ből 1 esetben van. Fiatalok vagytok még. Ilyenkor nem az aktuális helyzetre kell fókuszálni, hanem előrelátni 2-3 évvel, és feltenni a kérdést, hogy milesz HA netalántán szétmentek. Annyiban jó hogy nálatok csak hozzád költözött és olyankor csak annyi hogy cuccol aztán szevasz de egy közös házzal már bajok lennének, netalántán albérlettel.
2015. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. Viszont megfogalmazódott benned a kérdés, hogy ez nem e probléma. Ha most kicsit tartasz tőle, akkor az nem jó jel.


Barátom 21 éves, én 19 vagyok és nagyon vágyunk a nyugalomra ketten. Szeretne sokat velem lenni, meg én is, ezért nyáron úgy éltünk mintha együtt laknánk. Életem legszebb napjai mindig a nyári napok, mert szinte vele lakhatok. Egyszer nálunk, aztán náluk.


Egy bibje lenne, hogy nekem szükségem van hétköznaponta tanulási időre, így félnék, hogy vele akarnék lenni és nem tudnék tanulni, mert őt akarnám.


Amúgy nyári munka mellett, tanulás nélkül abszolút jó tapasztalataim vannak erről.


Ha tudsz koncentrálni a tanulásra akkor szerintem minden a legnagyobb rendben lesz.

2015. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tökeit
2015. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 horikarkarka válasza:
én 15 évesen jöttem össze a párommal párom 25 volt akkor majd 18 évesen össze költöztünk és ennek már 10 éve hogy együtt vagyunk azóta összeházasodtunk és lett 2 gyönyörű gyermekünk és 25 ő 35 most :)
2015. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!