Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élés anyóssal. Ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élés anyóssal. Ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy a párommal és a 2 hónapos babánkkal ide költöztünk anyóshoz (muszáj volt)

Már az elején se tetszett ez a dolog, persze az anyóssal jó a kapcsolatom de pont ezért féltem hogy nehogy emiatt megromoljon. Amióta itt lakunk egyáltalán nem érzem otthon magam...a párom szóvá is tette hogy semmi "háziasszony" sincs bennem. De nem tehetek róla. 1 hónapja lakunk itt de nem főztem még, pedig szeretek főzni mikor külön laktunk akkor is sokat főztem vezettem a háztartást de itt nem tudok érvényesülni. Az anyósom megcsinál ha meg elmosogatok akkor meg finoman de szóvá teszi hogy ő pl allergiás ha más mossa az edényeit...

Biztos nem mondana nemet arra hogy főzök de mindig kint ül a konyhába mert szokott kötni és engem feszélyezne az hogy nézi mit csinálok. Meg sokszor a gyerekkel kapcsolatban is mondja mit hogyan csináljak ami kicsit idegesit hisz eddig is megoldottam a tanácsai nélkül. Nem rosszindulatu tudom csak segíteni akar de én ezeket már nem bírom. Elköltözni egyenlőre meg semmi esélyünk nincs...mit kéne tennem?


2016. dec. 25. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi esély sincs a költözésre együtt, akkor vagy egyedül mész valahova, vagy pedig a sarkadra állsz és nem hagyod hogy elnyomjanak.
2016. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem nem olyan rosz a helyzet, ha rá keresnél ugyan ilyen kérdésekre és el olvasnád akkor teljesen átértékelődne benned ez..,olyan durva eseteket olvastam itt hogy a tiédet paradicsomnak lehetne mondani az övékéhez képest. De meg próbálhatnád azt is hogy el mész helyette bevásárolni, vagy meg kérdeznéd hogy miben segíthetsz neki mert szeretnéd megkönnyíteni őt.
2016. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Mondd meg a kedves párodnak hogy Albérlet!
2016. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy a barátoméknál lakok, igaz nem vagyunk még férj és feleség, de akkor is baromi rossz. Nem egészséges így együtt élni. Kicsivel több, mint 1 éve lakunk így és most jött el a pillanat, hogy nem igazán bírom már
2016. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elszoktam menni helyette mindig a postrára a boltba stb ahova éppen elküld, dehát nemtudom...sokkal jobb volt mikor külön laktunk :(
2016. dec. 26. 04:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát befogadott a házába, mosolyog ahhoz, hogy felborítjátok az életét és te ki vagy az egészen borulva. Beszéld meg vele, hogy mikor főzöl te, hogy miket intézel te, a gyereknevelésbe megkérheted szépen, hogy ne szóljon bele, de itt ő tesz szívességet nektek, ha jól érzem. Ezt azért tudatosítsd, amikor idegesít a dolog.
2016. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő akarta hogy ideköltözzünk, hónapokig nyüstölte a párom hogy jöjjünk ide...
2016. dec. 26. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért volt MUSZÁJ? Mert nyüstölte a párodat?! És, akkor mi van, a kedvesed szépen megmondja, hogy köszi, anya, de nem jövünk ide, mert nem jó.


Egészséges ember nem költözik össze az anyóssal, szülőkkel, mert abból folytonos konfliktusforrás van.

2016. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azért volt muszáj mert nyüstölte, ahol ezőlöleg laktunk az egy nagyon zajos környék volt közvetlen egy kocsma fölöttt laktunk, a baba se bírta a nagy zajt meg énse. És ezért, átmenetileg ide jöttünk hozzá
2016. dec. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!