Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Bolondok háza lesz így még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondok háza lesz így még oda se költöztünk de már megvan a baj. Miért viselkedik így apósom?

Figyelt kérdés

A párommal összeköltözünk 1,5 hónap múlva. Még hónapokkal ezelőtt elmondtuk anyósoméknak jól fogadták és felajánlották hogy menjünk a régi házukba lakni, mivel az most üres nem lakja senki és közel van az ő házukhoz de nem közvetlen szomszédja) Teljesen berendezett de szorul némi átalakításra amit mi fizetünk párommal mindketten dolgozunk így mondtuk hogy jó odamegyünk. A másik ok ami miatt belementünk mert a páromék gazdálkodnak és így nem kell 10-15 percet kocsikázni, mert ha ott laknánk akkor keveset találkoznánk hisz a munka sokszor estig betart.

Viszont az utóbbi napokban mikor kezdtük volna tervezgetni h mit hogy szeretnénk nem igazán volt kellemes az apósom megjegyzése. Hogy mit akarunk még meg hova ilyen sietős. Hozzáteszem nem vagyok számító kis fruzska aki kiakarja használni őket v visszaélni a kedvességükkel csak gondoltam időben hozzáláthatnánk a terveknek( új konyhabútor meg fürdöszobba kell)

A páromat is nagyon bántja látom de nem akarja mondani nekem se hogy ne szomorkodjam. Mit tegyek? Sajnos úgy érzem hogy ha elmegyünk onnét az mégrosszabb lenne mert párom megállás nélkül dolgozna este csak beesne mellém amit nem tudom meddig bírnánk. Kicsit félek tőle mi lesz, de számitok anyósomra hátha ő mellénk áll mert ő nagyon szeret engem/minket és ő támogatta az ötleteinket. Mit tanácsoltok? Mit tudnánk tenni? 26L 26F



2017. jan. 8. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

*fuSka

**szomorkodjaK

A vesszőhibákat inkább nem sorolnám

2017. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

ezért kell leválni és külön élni.

ő házuk, beleszólhatnak, akár be is járkálhatnak

ha kényelem kell, akkor maradhattak és majd szépen szétmentek pár hónap múlva mert szülők kiidegelnek. vagy párod felnő és leválik

2017. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig vagy a párod nevére iratják a házat vagy nem mentek oda a nyugodt élet érdekében, az unatkozó após anyósnál nincsen rosszabb.
2017. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apósod annyira nem örül ennek a kapcsolatnak.

Jó lenne, ha a fia tisztázná vele, hogy köszönitek a segítségét, de az ért nem jár "cserébe" semmi.

Másik család vagytok, lesztek.

2017. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!