Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Negy eve jo baratok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasan kérdése:

Negy eve jo baratok vagyunk, soha nem erint vagy csokol meg, de ugy viselkedik mint ha ferjem lenne. Mindig a szexrol beszel, de semmi. Negy eve egy not se latok korulotte, szinte mindig egyutt vagyunk. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyszer megakartam csokolni ,mert ugye szerintem ennek mar bele kellene ferni,mivel csak arrol tud beszelni.annyit mondott ,nem jarnek vele jol.Hat ilyet hallott mar valaki?
2016. aug. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lebecsüli magát. Ezt beszéld át vele. Talán nincs magával megelégedve és emiatt tol el. Ha mindig együtt vagytok és kvázi a "férjed"-ként viselkedik akkor szerintem itt nincs kérdés: legyetek együtt
2016. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ő se tudja, hogy mit akar igazán. Lehet, hogy tetszel neki, vonzódik hozzád, de közben saját magát nem tartja sokra és kvázi "így akar jót neked". Én azt mondom, hogy beszélj vele, vagy lépj a tettek mezejére. Hátha neki is megjön a bátorsága.
2016. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a kutya amelyik ugat, nem harap. Lehet, hogy csak szájhős, potencia, vagy egyéb gondjai vannak, azért csak beszél a szexről, mert nem tudja csinálni. Lelkileg pedig kielégíti, hogy odavagy érte. Kifogtál egy Don Juant.
2016. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a férfi-nő barátság, mikor tényleg csak barát, semmi több. Egyszerűen csak barátnak tekint, barátkén szeret, de mint nő nem jössz be neki, az még lehet csinosnak tart, nincs meg az a kémia, az a valami ami kellene ahhoz, hogy kapcsolat, szerelem legyen.
2016. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!