Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rettegek az összeköltözéstől?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek az összeköltözéstől?!

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve tervezzük az összeköltözést, volt is rá több lehetőség, sajnos úgy hozta az élet, hogy végül mégsem jött össze egyik sem. Most (újra) a célegyenesben vagyunk, úgy tűnik, ezúttal már nem jön közbe semmi.

Én viszont bepánikoltam. Eleinte kitaláltam mindenfélét (nem direkt, párom hívta fel rá a figyelmet utólag, hogy mit csinálok), hogy miért nem fog összejönni, én, aki eddig halál optimista voltam, és a korábbiaknál is az utolsó pillanatig reménykedtem. Pl. elkönyveltem, hogy a páromnak nem fog tetszeni a lakás, mert korábban másmilyenről beszélgettünk, hogy mire fog beszólni, meg ha úgysem jön össze... Szóval minden apróságon fennakadtam. Utána jöttem rá, hogy valójában csak kivetítem a páromra a dolgot, mert én parázok.

Most ott tartok, hogy mi lesz, ha mégsem működik?! Ha rám un, ha nem úgy vezetek háztartást, mint kéne, ha nem ízlik a főztöm, vagy ha éppen engem kerget az őrületbe a hülye szokásaival, ha nem tudunk megegyezni a munkamegosztásban... Szóval mindentől rettegek, az egésztől, hogy nem fog menni, és legszívesebben azt mondanám, hogy hagyjuk, jó ez így, ahogy van.

Pedig nem.

Hogy a fenébe lendüljek túl ezen?!



2017. jan. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol lehetőség adódik ott nem elsősorban az összeköltözést kell erőltetni, hanem az egyre sűrűbb egymás mellett, egymásnál tartózkodást, az még nem egy 24/7-es történet, de jó mérőfoka annak, hogy a hétköznapi dolgokat hogyan kezeli a két fél és ki is alakul egyfajta általános rálátás a másik szürke kis napjaira is.

Ahol nincs lehetőség ott csak az evés a puding próbája.

2017. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Jaj mar megint ezek, ha nem izlik a foztod majd foz o, a haztartast meg egyutt kell vezetni.
2017. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam, hogy egyedül vezetném a háztartást, sőt, pont az ellenkezőjét, ha figyelmesen olvasol. Attól még, hogy én főzök esetleg (fogok, mert ő örülne neki), attól még minden mást elvégezhet a lakásban ő...

De nem ez a kérdésem lényege, szóval ezt a részt hagyjuk.

2017. jan. 11. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális, persze, egy tok uj helyzettel szembesültök. Ö is ugyanugy parázik, hidd el, max nem mutatja. A jövöhöz meg állj lazán, ha valami esetleg nem megy, megbeszélitek és kész.

De minél görcsösebb vagy, csak rosszabb lesz. :)

2017. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális. Ő nyilván nem parázik, neki csak élveznie kell, hogy kiszolgálják.
2017. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!