Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért félek ennyire az összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, igaz távkapcsolatban élünk de minden hétvégén találkozunk péntek délutántól hétfő reggelig. Viszont most már össze akar költözni. Ausztriában élni. Én viszont húzom az időt.Félek összeköltözni. Itthon van egy kis cégünk apummal együtt visszük.Én vinném tovább, de a párom nem szeretné.

2015. okt. 20. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert te mást szeretnél. Illetve nem megldható együtt a két vágyad. Dönts, melyik fontosabb, vagy sakkozd ki a mgoldást.
2015. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem közös a cél, kár együtt lenni.

Ha kimennél, úgyis szakítás lenne a vége, ha ennyire nem akarózik neked kimenni és a pároddal lenni. Persze ez nem baj, de akkor jobb külön utakon járni szerintem.

2015. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg,hogy határmellé költöztünk,így ő ingázik mindennap.Mondjuk nem tudom,a cégetek mennyire mobilis.
2015. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!