Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lakva ismeri meg egymást két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakva ismeri meg egymást két ember. Vajon sok minden kibukhat? Most is van, hogy sokat vagyunk együtt 0-24be.

Figyelt kérdés
például napokig együtt vagyunk és alszunk stb... Napokat vagyunk 0-24be együtt. Ez számít? Vagy tényleg csak lakva ismeri meg? Itt is látunk mindent egymásból. Hogyan kel,fekszik,mosdik,él,főz,vásárol stb..... Mindent
2017. febr. 1. 00:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg azt mondják még, hogy az első év a csiszolódás éve. Mi már lassan 50évesek vagyunk. Mi van ilyenkor?
2017. febr. 1. 01:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg itt nem az, hogy attól, hogy ténylegesen együtt laksz vele akkor ismered meg.

Ez onnan ered, hogy sok ember ismerkedéskor egy hamis maszkot aggat magára, amivel a partnerét kívánja lenyűgözni különböző olyan tulajdonságokkal amivel nem is rendelkezik. Viszont ezt a maszkot ideig-óráig fent lehet tartani de képtelenség hosszabb időn keresztül, így "kimutatja a foga fehérjét", azaz az igazi énje kerül felszínre miáltal a partnerben kiváltott kép ellentétbe kerül az addig gondoltakkal így jutva el addig a pontig míg az igazi énjét megismeri - ami a masz alatt rejlik.

2017. febr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eddig sem hordtam maszkot. Ilyen vagyok alapból,nem játszottam meg magam. Akkor az együttéléssel sem lehet probléma?
2017. febr. 1. 01:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén szerinted ezt itt valaki meg fogja neked tutira mondani a gyakorikerdesek.hu- n ?


Próba cseresznye szokták mondani.

Összeköltöztök aztán majd lesz valami.

2017. febr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem élek még együtt a párommal. Lassan három éve vagyunk együtt, ebből heteket is egy háztartásban töltünk (én tanulok 200 km-rel arrébb, azért nem költöztünk még össze). Látom a leveleit, számláit, életvitelét, pénzzel való bánásmódját, ő is az enyémet. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy mi újat mutathatna. Most is látom, hogy utál felmosni és porszívózni...


Szóval ez inkább arra vonatkozik, hogy ha valaki heti két randival meg egy együttalvással próbálja kideríteni, hogy milyen a másik. Az valóban kevés lehet.

2017. febr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen máshogy állsz a dolgokhoz, ha van háttér, ha van "menekülési útvonal".
2017. febr. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek, nem készakarva mutatnak mást. Azért, ha egy hétre is elmegyek másikhoz, nem úgy viselkedek, mint a saját házamban. Ez, úgy alapból benne van az emberekben. Viszont, mikor mindketten, saját lakóhelynek tekintik, elő jöhetnek dolgok, amik nem tetszenek a másiknak. Egy ilyen apróság például, másiknál a zoknit nem fogom a fotelre dobni. Saját lakhelynek érzem, már előfordulhat. Ilyen apróságok elő jöhetnek, ami a másiknak nem tetszik.
2017. febr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Már raktam fel egy elég hasonló kérdést, lehet neked is hasznosak lesznek az ottani válaszok, szerintem érdekesek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..

2017. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem rövid ideig mindenki jobban odateszi magát, másrészt toleránsabb is és jobban elviseli a másik hülyeségeit. Persze, láthatod, hogy nem mindig pakolja be a cuccot a mosogatógépbe, de ez nem ugyanaz az "élmény", mint amikor mondjuk egy egyébként is stresszes nap után, hullafáradtan, azon a héten már ötödszörre pakolod utána a koszos edényeket a konyhában, hogy egyáltalán odaférj a tűzhelyhez :)

Nem párkapcsolatban, de barátnőmmel, akit több mint 10 éve ismertem, volt már negatív tapasztalatom összeköltözés után, szóval igen, szerintem lakva ismeri meg egymást két ember. Persze nem lesz belőle feltétlenül probléma :)

2017. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lassan 50 évesek vagytok és nincs annyi élettapasztalatod, hogy megválaszold magadnak ezt a kerdést???

Én 28 évesen azt tudom erre mondani úgy h 2 férfivel éltem eddig együtt, hogy hiába van vki sokat együtt a masikkal, akár napokat, ha van pár nap közöttük, amit külön töltenek, akkor nem tud sokminden kiderülni. Pl.mennyi teret ad a másiknak ha nincsenek napok, amiket egyedül tölt, milyenek a rossz napjai, milyen idegesítő dolgai vannak pl amiben nem hajlandó kompromisszumot kötni mondjuk egy közös lakásban stb

Itt mindig vkinek a privát terében vagytok, ahol alkalmazkodtok a másik szférájához. Nem együtt alakítotok ki vmit. Ez pedig fontos pl h mennyire tud működni

2017. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!