Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit jelenthet az, ha az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az, ha az exem felajánlja, hogy béreljünk ki közösen egy lakást?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk a barátommal. De eleve úgy terveztük (mivel távkapcsolatban voltunk), hogy szeptembertől, ha felvesznek az egyetemre és nem kapok koliszobát, akkor bérelünk egy szobát/lakást. Egy hónapja nem beszéltünk, tegnap este írtam neki, hogy találtam számára egy kitűnő albérletet. Az egyik rokonom a lakás tulajdonosa, ezért segíteni szerettem volna neki. Mindkettőnek megérte volna, tehát írtam a srácnak. Beszélgettünk, és egyszer csak azzal jön, hogyha úgy alakul és volna kedvem, akkor összeköltözhetünk. Magam sem vagyok tisztában, hogy érzek-e iránta valamit. Van egy másik fiú a láthatáron, akit nagyon kedvelek és szinte már szeretem, de amikor meglátom a volt barátom mosolyát, elszomorodok és elkezdek pityeregni. Úgy érzem, nagyon hiányzik és az egyik legjobb barátomat vesztettem el a szakítással. Mindketten megbántuk, hogy elsiettük a párkapcsolatot. Viszont ha vártunk volna legalább 1-2 hónapot, másképp alakulhattak volna a dolgaink. Ő volt az első szerelmem. Mit akarhatott mondani az összeköltözéssel? Köszönöm a válaszokat!

18/L



2017. febr. 6. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy felfutóban az ingatlanpiac.
2017. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hasonloan erez mint te es igy jelzi feled hogy nem lenne ellenere a folytatas. (Szerintem)
2017. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudtok őszintén, játszmák nélkül beszélgetni egymással, én a helyedben mindenképpen rákérdeznék. Mert részemről elképzelhetőnek tartok két variációt is. Az egyik, hogy mivel téged jól ismer, megbízik benned, meg úgy egyáltalán már csak praktikussági szempontból nézve is jobb neki, ha ketten vagytok ott (költségek kétfelé mennek stb), így bepróbálkozott ezzel. Ez lehet akár teljesen érzelemmentes, amolyan 'baráti' alapú, de mellékes kufircot is remélhet a dologban. Vagy a másik variáció, hogy újrakezdené, csak nem tudja, mennyire van esélye nálad, és egy ilyen kérdéssel próbál tesztelni. Szerintem mindenképp próbáld ezt megbeszélni vele őszintén, nehogy utána koppanjon valamelyikőtök.
2017. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!