Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sors iróniája? Avagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sors iróniája? Avagy hogyan béreljünk helyet a firend zone-ban?

Figyelt kérdés

Az érdekelne h ti lányok nagyon ki vagytok éhezve a jó beszélgetésre/odafigyelésre? Én nagyon szeretek beszélgetni, beülni valahova főleg lányokkal csak a szórakozás kedvéért. Az ilyen barátságaim általában végül ott érnek véget h a lány rám mozdul. Ebből kifolyólag volt egy-két kalandom de nem igazán igénylek komoly kapcsolatot perpil. (nyilván ha találok olyan lányt akkor nem lesz kérdés).

Szóval ennyire rossz a helyzet, ha valaki kicsit kedvesebb, kicsit jobban néz ki már nem is lehet friend zone-ban? (kor is érdekelne)


2016. okt. 9. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen barát ritka aki valóban a friend zone-ban marad. Pedig én szeretnek ilyet. :)
2016. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
25 felett nekem nincs szűkségem férfi barátokra! Vagy a barátnőimmel és a szüleimmel beszélem meg a dolgokat,vagy a párommal. De én mindig is úgy gondoltam, hogy férfi-nő, lány-fiú barátság nem létezik.(régi ismerős, vagy haver,akit 2x látok egy évben,az rendben van!)
2016. okt. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szingli lany ha bir teged es bejossz neki, miert ne mozdulna rad? En jobban birom a sracokat havernak, lany barataim nincsenek is, parom van igy mint ferfiak, nem erdekelnek a srachaverjaim. Ha nem lenne parom, lenne olyan akivel legalabb a szexet el tudnam kepzelni, de tulelnem ha nem lenne, meg nyilvan akkor se az osszessel, szoval valoszinuleg extra helyes meg jofej lehetsz, ha minden lanyhaverod rad mozdul.

Csunyulj meg es legyel alpari taho :D

2016. okt. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már.. Mit érdekel téged, hogy ki akar "rád mozdulni"? Ha te csak barátként viselkedsz valakivel, előbb-utóbb ő is úgy fog kezelni téged. Aki meg nem veszi a lapot és tovább nyomul, azzal meg egyáltalán minek barátkoznál? Így alakulhatnak ki normális, hátsó szándék nélküli emberi kapcsolataid.

Tudom, hogy ez így van, mert nálam is hasonló a helyzet. Aszexuális vagyok és emiatt sosem megyek bele a flörtölgető, félreérthető társalgásokba, csak a hétköznapi csevegés keretein belül maradok. Így lehetnek nagyon jó női barátaim, kellemetlen helyzetek nélkül. Szóval nagyrészt csak rajtad múlik. Ahogy te viszonyulsz a másikhoz, ő is hasonlóan fog viszonyulni.

2016. okt. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4, tényleg zavaró, ha szinte minden gesztusodba, közeledésedbe többet látnak bele.


Amúgy igen, ritka az olyan ember, akivel jól lehet beszélgetni. A friend zone pedig korlátozva van a rendes, de nem az esetem típusra...

2016. okt. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
kamu kérdés.
2016. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Aki csúnya, az barátzónába kerül. Aki jóképű, az nem.
2016. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

" Ugyan már.. Mit érdekel téged, hogy ki akar "rád mozdulni"? Ha te csak barátként viselkedsz valakivel, előbb-utóbb ő is úgy fog kezelni téged. Aki meg nem veszi a lapot és tovább nyomul, azzal meg egyáltalán minek barátkoznál? Így alakulhatnak ki normális, hátsó szándék nélküli emberi kapcsolataid. "


Jó de aki másfél év után kezdi el.. Nem tudom lehet h a stílusom olyan.

2016. okt. 9. 12:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nehéz erről írni valamit, mert nem ismerünk titeket. Viszont sokszor azok a fiúk (és természetesen nők is) akiket hallottam arról "panaszkodni", hogy miért nyomulnak rá a nők, abban nekik is oroszlán részük volt. Le lehet tagadni, de ha a gesztusaid nem tisztán barátiak, akkor ne csodálkozzon senki.


Erről az jut eszembe, hogy régen egy pasas nekem mindig bőszen kihangsúlyozta, hogy köztünk csak barátság lehet, ennek ellenére mindig szerelmes számokat és verseket küldözgetett. :D

2016. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"

Erről az jut eszembe, hogy régen egy pasas nekem mindig bőszen kihangsúlyozta, hogy köztünk csak barátság lehet, ennek ellenére mindig szerelmes számokat és verseket küldözgetett. :D"


Ilyet nem csinálok:) nem is bókolok, semmi ilyesmi.

2016. okt. 9. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!