Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális-e az, hogy párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e az, hogy párom nem akar különköltözni az anyjától ill. családjától?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok. 5 évig különlaktunk albérletben míg egyetemista voltam, élveztem hogy.van magánéletünk és hogy gondoskodhatok róla ugyanakkor csak egymásnak tartoztunk beszámolással ki mit csinál hol jár éppen. Azután hazaköltözve sikerült vennünk egy kis sajátot közös erőből. De sajnos 3 éve anyósom hozzánk költözött és azóta nem olyan kedvvel csinálok már otthon semmit.Magyarán: sokszor beleszarok a házimunkába mert mindig koszos a wc, büdös cigiszag van a folyosón(én nem dohányzom) és ha csak magamnak vagy kettőnknek veszek enni mert mondjuk nincs elég pénzem akkor megy a duzzogás hogy az anyjára sosem gondolok. Összeültünk ezt megbeszélni, párom és a közvetlen családja, akik napi szinten nálunk vannak, mert mindig éppen kell valami, vagy kávé, vagy cigi, vagy áram!!! vagy bármi más volt hogy felették az összes kajánkat a hűtőből.Nem irigy vagyok félre értés ne essék.De lenne lehetőségünk külön menni,a nagyszüleim panelje megüresedett,én még a lakást is otthagynám csak kettesben éljünk és ahová jöhetne a baba is ha majd odakerül a sor.A lényeg, hogy nekem támadt az anyja és a nővére is, hogy mit képzelek magamról hogy el akarom szakítani páromat meg hogy ők ezt nem hagyják!!!Pedig csak pár utcányira költöznénk!!!Párom ezt végighallgatta, de semmit nem szólt csak lehorgasztja a fejét,pedig tudom, szíve mélyén mit érez.Az anyja nem nagy beteg, nem szorul gondozásra, ráadásul már éltünk külön, ezért nem értem.Érv volt, hogy majd nekem könnyebb lesz, ha lesz segítségem, ha lesz gyerekünk, de még a gondolatától is lever a víz.Nem jó így.Mit tegyek? Elveszítsem páromat, aki amúgy jó ember, de már a helyzetet nem bírom, depressziós lettem, napokat sírok, semmi sem érdekel,szégyellem,de már egy kedves szavam sincsen semelyikükhöz sem. Segítsetek, hogy lehetne megoldani ezt a helyzetet.Köszönöm.
2017. febr. 17. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

"Pedig csak pár utcányira költöznénk"

Az nem oldana meg semmit ilyen esetben, hidd el, ugyanúgy rajtatok élnének.


A párod ennyire nem lehet életképtelen.... Én azért elgondolkoznék, hogy akarok-e felnőttként olyan emberrel együtt lenni, akinek anyuci az első mindig és mindenben.

2017. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

A parod rokonai sulyos agybajban szenvednek. Anyukamek anno ezert valtak el, mert nem tudtak harman egyutt elni apam anyjaval. A ferfiak hajlamosak az anyjukat a kapcsolatuk ele helyezni, es ha most ilyen, elhiheted, hogy a gyerekek utan sem lenne maskepp. Mi mar megvoltunk a hugommal egyutt, egy kis lakasban laktak akkoriban a szuleim, apukam meg az anyjanak epittetet videken csaladi hazat, ahova majd bekoltozhet egyedul :D Kb ekkor lett vege a hazassagnak.

Te meg a gyerekvallalas elott lelephetsz minden macera nelkul.

2017. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én eleve SOHA nem mennék bele abba, hogy anyósom hozzánk költözzön. Ha csak nem magatehetetlen, beteg vagy bármi, de ahogy olvasom még cigire is van pénze, akkor ultimátumot adnék a páromnak. Főleg, hogy a ti lakásotok, és még te mennél ki onnan? Én mondjuk ezt nem ajánlom, mert soha a büdös életbe nem kapod vissza.
2017. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy jó és kedves ember a párod, de hogy nem férfi a talpán, az biztos. Nem tud kiállni se melletted, se saját maga mellett, gyáva konfrontálódni és inkább végignézi, hogy tönkremegy a kapcsolatotok.

Szerinted milyen sorsod lenne, ha szülnél egy gyereket? Te lennél ideg, mert a baba felé hajolnak cicivel, hogy anyós zajon, amikor a baba alszik stb. Persze, ha szólnál, akkor te lennél a szemét, egy idő után a gyerek szemében meg te a mumus, mert te próbálnád nevelni, míg a többiek mindent ráhagynának, megvennének stb. Nyugi, a párod ugyanúgy nem állna ki melletted.


Szóval, amit tehetsz. Leülsz a pároddal és ultimátumot adsz. Vagy elküldi az anyját, hogy legyen magánéletetek, ahogyan annak lennie kéne és a jövőben nem költözik oda anyuka, rokon stb és nem szólnak bele a dolgaitokba, vagy szépen kifizeti a lakás rád eső részét és szeded a sátorfád.

Én már ezzel a fejjel az utóbbit választanám, akármennyire is fáj, mert egy kapcsolathoz nem elég, hogy valaki kedves és jó, és ennyi. Az marha kevés.

2017. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, elírtam, Bocsi


...gyerek felé hajolnának cigivel...

2017. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ideje k**vara a sarkadra allni. Anyost kikoltoztetni, parodnak ultimatumot adni. Nehogy mar teged rakjanak ki a sajat otthonodbol! Legyen mar nemi akaraterod!
2017. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne érts félre, nem vagyok egy szívtelen görény, hogy a saját nagyanyámról így beszélek, de. Apum és anyum 29 évet éltek úgy, hogy nagyanyám 1 szobával arrébb lakott. Borzasztó volt, kibírhatatlan, mindenbe beledumált, anyumnak, amikor 19 évesen megszülte a nővéremet, azt mondta, hogy lehet majd ő hal meg hamarabb, és neki kell felnevelni, szóval figyeljen rá. Főleg, miután 14 éve, amikor nagyapám meghalt, rájuk, ránk telepedett. Elviselhetetlen volt. Mindennap veszekedés, és persze alattomos volt, mert ő volt a szerető anyós, apám meg két tűz között volt. (Hozzáteszem ő se volt elég tökös, hogy megmondja a frankót.) Komolyan, mindig rettegtem, hogy anyum mikor csomagol, és hagy itt minket az öreglány miatt. Tényleg nem akarok szemétláda lenni, de ismernetek kellett volna, és akkor tudnátok, hogy miért írom azt, hogy azóta van családi béke, mióta nincs. PErsze, sajnáltam, hogy elment, de 4 éve úgy élünk, hogy 2 havonta van egy nagyobb szóváltás. Előtte napi szintű volt. Azt akartam mondani, hogy semmi esetre se lakj együtt anyóssal, és ne szülj addig, amíg ott van. Én se fogok sose együtt élni úgy a párommal, hogy anyám, vagy anyósom is ott van. Pedig anyum rengeteget kapott az élettől, szóval kizártnak tartom, hogy rossz anyós lenne, de ő is mondta, hogy nem akar velünk együtt lakni, nehogy 70 évesen meghülyüljön, és azt csinálja, a feleségemmel, amit ő kapott, mert azt senkinek sem kívánja. 21/F
2017. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Megy a zöld kéz. Igen azt gondolom, hogy a fél szívem odalesz, de isteni jel az is, hogy már 3 év próbálkozás után sem lett gyermekünk. Hiába nem szól bele anyósom semmibe,nem a személye ellen van kifogásom, ezt meg is mondtam, egy normális igény szerintem a külön élet.Erre megkaptam hogy nekem semmi se jó, meg párom egy papucs, nem iszik, nem csavarog, nem nőzik, én összetehetném a két kezemet hogy velem van...
2017. febr. 17. 18:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ja és még annyit, hogy a nővére nagyon ne pofázzon bele, mert nem neki kell az öreglánnyal együtt élni. VAlószínű azért ugat, mert ő se akarna az anyjával lakni, és inkább átdobja nektek.
2017. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, abszolút érezhető a hatás a magánéletünkön is. Emiatt már sokszor aludtam inkább a megüresedett lakásban. Semmit nem vettem oda haza. Ezért bukott ki ez az egész,hogy én mekkora szemét vagyok, mert kettős!!! életet élek és önző, hogy elnézem ahogy.anyuka éhezik.Ezt konkrétan a nővére mondta.
2017. febr. 17. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!