Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális kapcsolat? Nem tudok kiigazodni a srácon. Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt. Többet vagyok nála mint otthon. Minden reggel puszival búcsúzik, ha megy munkába. A családja előtt viszont sosem csókol meg. Soha nem ér hozzám. Mindenki tisztában van vele, hogy együtt vagyunk. Mindenki látja, hogy együtt alszunk. Már az anyukája is mondja nekem, hogy a párod ezt azt csinál. Tehát tök nyilvánvaló, mégsem ér hozzám előttük. Éjjel álltalában én bújok hozzá, ő max a kezemet fogja meg. Szexelni úgy szoktunk, hogy ő kielégül engem meg néha "leszar". Ha haza akarok menni akkor nem enged. Mindíg utánam jön,vagy megfog, hogy ne menjek el. Mindíg érdeklődik, hogy hova megyek, hol voltam, mit csináltam, mi van velem stb. Féltékeny a főnökömre. Ha az irodában vagyunk, a főnököm ês én, akkor a párom minden pillanatban hív/ír, hogy mit csinálunk. Neki ez az első kapcsolata. Ő 20/F én 21/L
2017. febr. 26. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Biztosan szeret téged, de mivel még első kapcsolat, nincs tapasztalata. :) Azzal pedig ne foglalkozz, hogy a családja előtt még nem csókolózik veled, elvégre 1 hónapja vagytok csak együtt. Előbb-utóbb úgyis fog, adj neki egy kis időt. Szokatlan lehet neki, úgy gondolom. :)
2017. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "családja előtt nem csókol meg"-rész szerintem teljesen normális. Mi 8 éve vagyunk együtt, ebből 3 év házasság, de engem ne smároljon le a szülei előtt! Egyszerűen nem illik és kész. Nyilván nem szobornereven ülünk szigorúan min. x centi távolságban, természetesen érintések, kézfogás, simítások, vagy egy gyors szájrapuszi belefér (bár azért sem vagyok oda), de konkrét csókolózás-műsor a szülőknek, az már gáz - nekem.

"Szexelni úgy szoktunk, hogy ő kielégül engem meg néha "leszar" - na ez viszont probléma. Beszéltél már vele erről? Ha már most ilyen, mi lesz később? Ezt nem szabad annyiban hagyni.

Az se normális, hogy a főnöködre féltékeny, ráadásul vérciki, hogy nem tudsz vele pár szót váltani, mert hívogat a pasid... ez nagyon gáz, erről is beszélni kellene vele.

2017. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne avassátok már szentté, csak mert ilyen az első nőjével!

Basszus, 20 évesen felnőtt férfi. Nehogy már külön el kelljen magyarázni, hogy a szex két emberről szól, és jó lenne a másikat nem lexarni!

Az is gáz, hogy úgy hisztizik, mintha a barátnője akkor is állandóan csalná, ha a kezét fogja. Felnőtt ember fogja fel elsőre, hogy nem zaklatom a másikat munka közben, mert egyszer kirúgják!


Ez a srác egyszerűen gáz! Lehet itt legyinteni, hogy jajj, hát tapasztalatlan, de nem erről van szó.

Nagyon sok tapasztalatlan fiú érdekes módon nem betegesen féltékeny, és külön kérvényt se kell benyújtani, hogy ne önkielégítésre használja a barátnőjét, hanem figyeljen oda rá. Szóval ez csak üres kifogás.

2017. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy első kapcsolat, és még tapasztalatlan rendben van, de ez nem kifogás arra, hogy míg ő kielégül, veled már nem törődik ilyen téren. Ez probléma, amit meg kellene vele beszélni.

Szerintem alap lenne akár volt már kapcsolata akár nem, hogy a párjával is törődjön, és nem kéne külön mondogatni, de azért egy próbát megér. Ha később sem változik, akkor valószínű, hogy önző típus, és a késöbbiekben sem várhatsz tőle mást, ha folytatjátok a kapcsolatot.


Tudom miről beszélek, az én férjemnek is velem volt/van a mai napig is az első és egyetlen kapcsolata, szűz volt mikor összejöttünk, szintén 20 éves, már majdnem 21 volt akkor. Velem volt először együtt úgy is, meg mindenhogy.


Nem kellett a szájába rágni, hogy velem is törődjön, soha nem volt önző az ágyban. Egyedül a legelső alkalommal nem volt orgazmusom, de akkor nem is foglalkoztam ezzel, mert inkább rá figyeltem, hogy jó élménye legyen:) Akkor ő volt a fontosabb. A szüzesség elvesztése szerintem fontos. A legközelebbi alkalommal már bevetette magát rendesen, és életemben ELŐSZÖR orgazmushoz juttatott. (Pedig nekem voltak korábban kapcsolataim) És ez azóta is így van, mindig kölcsönösen törődünk egymással. Szerintem egy beszélgetést megér a dolog.


A csókolózás tényleg nem kell a család előtt. Ha még egy puszit, vagy egy szájrapuszit sem ad, az fura, de lehet, hogy csak zavarban van. Kérdezz rá. Nálunk ilyen gond nem volt. De természetesen nyelvcsatákat nem vívunk a családja előtt. Viszont szájrapuszi az mindig volt 1-2. Ebben semmi rossz nincs.

2017. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szexelni úgy szoktunk, hogy ő kielégül engem meg néha "leszar". Fogsz egy kemény tárgyat, és addig ütöd, amíg el nem tűnik mellőled. Ha most ezt csinálja, ez csak rosszabb lesz. Menekülj!
2017. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!