Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt maradnál valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál valakivel, akibe talán sose voltál szerelmes, viszont csodálatos ember, és remek anya lenne?

Figyelt kérdés
Lassan 35 éves leszek szeretnék gyereket és családot. Néhány éve együtt vagyok egy lánnyal, egy ideje együtt is élünk, nagyjából minden tökéletes azt leszámítva, hogy nem vagyok belé szerelmes, és nem igazán vonzódom hozzá. Viszont eddig egy nővel se volt hosszútávú a kapcsolatom akibe szerelmes voltam és/vagy külsőre is vonzott. Ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak, vagy inkább vágyálmokat kergessek, amik vagy beteljesednek vagy nem és lehet hogy elmegy az idő felettem, anélkül, hogy végül normális családom lehetett volna.

2017. márc. 1. 13:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratom sem Brad Pitt, szepek az arcvonasai, jokepunek mondanam, de a stilusa miatt nem hiszem, hogy a nok 90%-anak bejonne. (Hosszuhaju rocker.) Tok mindegy hogy nezel ki, attol meg o lathat vonzonak. Te viszont ot nem, masnak viszont lehet epp az idealja. Ha magad mellett tartod, akkor szemet vagy, nem eppen idealis ferj es apa.
2017. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11


Ők a legideálisabbak férjnek, bár én elfogult vagyok, mivel szerintem ők a legszexibbek.

2017. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
10 -es jól mondja, van úgy h valaki megalkuvásból veszi el a barátnőjét, mert akkor épp nem kap jobbat, sajnos egyenes út az unalmas egyhangú házaséletbe, ráadásul ő is megfogja bánni mikor rájön, hogy az a nagy szerelem mégsem volt olyan nagy a részedről. Ha már most így érzel, később se lesz jobb, ő sem lesz szebb vagy kívánatosabb számodra, be jön egy vagy két gyerek, neked sem lesz hozzá nagyobb türelmed, fogsz találni olyan nőket akik nagyon tetszenek majd és őrlődhetsz, hogy most hogyan tovább. Én lebeszélnélek róla.
2017. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanebben a cipőben járok én is. Csodálatos, aranyos, házias feleségem van, de sose voltam belé szerelmes. Nem is igazán vonzódom hozzá. De mégis vele maradtam és van 2 pici lányunk is. 13 éve vagyunk együtt. 37F
2017. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Én nőként jártam így. Úgy tűnt elvagyunk elég sokáig, de elég hamar rájöttem, hogy kb. barátok vagyunk és ahogy jöttek az első gondok, nagyon nehéz volt kitartani mellette, közben pedig beleszerettem egy másik férfiba, akivel tényleg nőként és férfiként tekintettünk egymásra. Na ez az időszak nagy őrlődéssel járt, mert hát a házasságból nem tud olyan könnyen kiugrani az ember.

Úgyhogy én többet nem szeretnék ilyen vonzalom nélküli, kvázi baráti kapcsolatba vágni.

2017. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%

Ez amit te leírsz, kb megszokás, vagy valami barátféle, nem társ iránti érzelem.


Te szeretnél egy nőnek szamár lenni ló helyett? Hogy éreznéd magad, ha a nő akivel együtt vagy, csak azért lenne veled, mert nincs jobb a láthatáron, akibe szerelmes tudna lenni? Szerintem nem fair a másikkal szemben.

Emellett pedig egy ilyen langyos, semmilyen kapcsolatban leélni egy életet szörnyű. Soha nem lennék erre képes, hogy ilyen emberrel maradjak együtt, akibe nem vagyok szerelmes. Tapasztaltam milyen az amikor akárhogy próbálom, nem tudok szerelmes lenni a másikba. Nem fog működni! Gyakorlatilag garantált a válás, vagy szakítás, ha feleségül sem akarod venni. Vagy majd időnként megcsalod, amikor találkozol valakivel aki szerelmet ébreszt benned.


Ez a "szerelem átalakul pár év után szeretetté" is (szerintem) egy nagy ökörség. Vagy szerelmes vagy valakibe, vagy nem. Nem alakul sehova, nem csökken stb stb. HA igen, akkor az sosem volt szerelem. Ha a megfelelő emberrel vagy együtt, akkor szerelem és vágy van köztetek.

Egy élethosszig tartó kapcsolathoz pedig több, más érzelem kell minthogy emberként, barátként, megszokásból szeretsz valakit.


Össze sem lehet hasonlítani azt amit a szerelmem iránt érzek azzal a szeretettel amit családtagok vagy barátok iránt érzek. Majd megtudod te is, de lehet, hogy akkor már késő lesz, és boríthatod a párod, és talán egy gyerek életét is.

2017. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%

15. vagyok.

Ezzel totál egyetértek:

"Ez a "szerelem átalakul pár év után szeretetté" is (szerintem) egy nagy ökörség. Vagy szerelmes vagy valakibe, vagy nem. Nem alakul sehova, nem csökken stb stb. HA igen, akkor az sosem volt szerelem. Ha a megfelelő emberrel vagy együtt, akkor szerelem és vágy van köztetek.

Egy élethosszig tartó kapcsolathoz pedig több, más érzelem kell minthogy emberként, barátként, megszokásból szeretsz valakit."


Szerintem sem alakul sehova, legfeljebb az elménk trükközik.(A volt férjem pl. nem vonzott, gondolkodtam is, hogy jó-e lesz ez így, de hozzámentem. Közben azt hittem megszerettem, ma már tudom azért, mert egy nagyon zűrös időszakom volt tele családi gondokkal, és ha nem húzhatok el otthonról, az maga a halál. Na aztán ez, amit szerelemnek hittem akkor el is szállt kb. 2 év után. Persze még mindig értékelem, mint embert, de ez inkább olyan barátféle. Nem mondom, hogy nem lehet így leélni egy életet, de én úgy döntöttem máshogy szeretném.)

Ezért fontos a vonzalom, mert akkor akármilyenné változik (hízik, fogy, így áll a haja, vagy máshogy) akkor is kívánom. Ezt akkor értettem meg, amikor évek múlva találkoztam olyan szerelmemmel, aki mindig is vonzott (úgyhogy ez nem múlik el). (Pl. volt osztálytársaknál lehet ezt megfigyelni, ha 10-20 év múlva találkoztok.

Akibe régen szerelmes voltam, az később is vonzott, aki meg sosem jött be csak én neki, az később sem váltott ki belőlem mást, hiába kupálódott ki.)

2017. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen.A lány szerelmes beléd? Mit érez irántad?
2017. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Légy őszinte hozzá, hadd döntse el ő.
2017. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Igen? Szal ezt ő is tudja?? Mert szerintem is, innn majd ő eldönti. Én megalázonak éreznem ezt a tenyészkanca szerepet, de megértem ha vki ezt választja. Mármint önkênt és nem azért mert megvezetik...
2017. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!