Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt maradnál valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál valakivel, akibe talán sose voltál szerelmes, viszont csodálatos ember, és remek anya lenne?

Figyelt kérdés
Lassan 35 éves leszek szeretnék gyereket és családot. Néhány éve együtt vagyok egy lánnyal, egy ideje együtt is élünk, nagyjából minden tökéletes azt leszámítva, hogy nem vagyok belé szerelmes, és nem igazán vonzódom hozzá. Viszont eddig egy nővel se volt hosszútávú a kapcsolatom akibe szerelmes voltam és/vagy külsőre is vonzott. Ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak, vagy inkább vágyálmokat kergessek, amik vagy beteljesednek vagy nem és lehet hogy elmegy az idő felettem, anélkül, hogy végül normális családom lehetett volna.

2017. márc. 1. 13:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyrészt az a baj, hogy te a szerelembe vagy szerelmes, rengeteg ilyen ember van sajnos. A szerelem tart ideig óráig, hiába jössz össze mással, azzal is ugyanez lesz.

A legnagyobb baj itt az, hogy nincs meg a testi vonzódás, tehát valójában mégse szereted úgy, mint ahogy kéne egy nőt. Az, hogy nem vagy szerelmes pont mindegy, de az, hogy nem tekintettél rá sose nőként, az már gond. Miért kellett összejönni vele?

2017. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
10%

Távol áll tőlem, hogy házasságra beszéljek rá egy férfit, de most kivételt teszek. A szerelem egy baromság. Soha ne kötődj erősen érzelmileg egy nőhöz, mert elveszíted felette a kontrollt.

Mi vagy te, valami hősszerelmes?:D

Figyelj, találtál egy VISZONYLAG normális nőt akivel le tudnál élni egy életet! Akkor meg min rágódsz?

A nő két dologra való, szexelni és, hogy az embernek gyereke legyen. Felejtsd el az érzelmeket! Akik az értelem helyett az érzelemre hallgatnak általában gyerektartást fognak fizetni vagy rosszabb esetben az utcára kerülnek. Gondold meg! Évezredekig nem szerelemből házasodtak, a szerelmi házasság csak az utóbbi 100-200 év agybaja.

A nőnek mondd hazudd azt, hogy halálosan szereted, őt ez boldoggá teszi.

Mellette nyugodtan eljárhatsz néha prostikhoz.

2017. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam szerelmes mikor férjhez mentem. Általában nem azoknak a férfiaknak jöttem be akik nekem. Elég sokáig nem volt hosszútávú kapcsolatom. Aztán egy csalódás után megismertem a férjemet, szimpatikus volt, külsőre elég jó és szeretett engem. Akkor már az idő is sürgetett. Van 2 gyönyörű gyerekünk..........Ja, válaszom:Vedd el feleségül!
2017. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis átalakul a szerelem az idő múlásával. A kérdés az, hogy mivé? Véleményem szerint ha a másik tiszteletévé és szereteté akkor minden rendben.

Ha ezek az érzések megvannak akkor maradj a lánnyal, de soha ne mond el neki (ha ő szerelmes beléd)és ne is éreztesd vele hogy nem tudod szerelemmel szeretni! Gondolom megbántani nem akarod! Ha viszont képtelen vagy így élni, akkor vess céget ennek a kapcsolatnak!

2017. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!