Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen lett a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lett a kapcsolatotok együttélés után?

Figyelt kérdés

Jobb, rosszabb?

Várom a sztorikat, nagyon érdekel.



2017. márc. 5. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valtozott nagyon semmiben.
2017. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sokat javult a kapcsolatunk összeköltözés után, előtte túl ritkán találkoztunk, pedig egy városban laktunk akkor is.
2017. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Mi nagyon hamar (2 hónap után költöztünk össze), szóval nem sok idő volt, amit összetudnék hasonlítani...:) De egy 34nm-es kis albérletben lakunk ketten 2 éve, és imádjuk egymást! Sosem éreztem még olyat, hogy zavarna a jelenléte, vagy idegesítene...úgy érzem olyanok vagyunk mint két puzzle, amik összepasszolnak...:)


1 év két hónap után megkérte a kezem, nemrég múltunk 2 évesek, és augusztusban házasodunk...:)


Ő 26 éves (F) és 29 éves (N) vagyok

2017. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hmmm, határozottan jobb - úgy értem, mi majdnem fél évig 1000km-ről voltunk együtt, havi egy találkával.

A szex szuper, naponta egyszer biztosan kívánjuk egymást, sőt..., és sokszor pokol volt, hogy havi 4-5 napba kell minden besűrítenünk.

Csomó helyre mászkálunk, néha órákig beszélgetünk, vagy filmet nézünk álló nap...


Sokkal jobb együtt élve. :)

2017. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hete költöztünk össze,egyenlőre még sokat vitatkozunk,mert össze kell szoknunk,de mindenhez idő kell. Lakva ismeri meg a másikaz az ember :)
2017. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, semmi olyan dolog nem derült ki róla amit összeköltözés előtt ne tudtam volna. Nagyon jó érzés volt 1 év után végre minden nap vele ébredni, vele feküdni, és egyben olyan nagy és fontos volt ez nekünk, életünkben először egy ilyen jellegű kapcsolat. Fél év együttélés után össze is házasodtunk egyébként.:)
2017. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 honapig csak vitatkoztunk, most mar jobb. Osszeszoktunk azt hiszem :)
2017. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon hamar költöztünk össze, tulajdonképp 3 hónap ismertség, 2 hónap járás után, úgy hogy ismerkedéskor még külföldön élt a párom.


Ennek fél éve, ő már nem az első, akivel együtt élek és vele a legjobb. Nem zavarjuk egymást a kis lakásban, reggel-este együtt megyünk sokszor, harmónia, heppinessz.


Ugyanakkor volt exem akivel 3 hónapig bírtuk összeköltözés után, mert kijött a pszichopata énje, én meg túl hülye voltam észrevenni előtte...

2017. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9honap tavkapcs utan butoroztunk ossze.O kerte.Az elso het az pokol volt.Vasarnap koltoztunk,kov penteken megkaptam h hat ezert kar volt.Egyszeruen ragorcsolt arra a rengeteg ujdonsagra ami az egyuttelessel jar.Aztan szepen minden helyrerazodott,evi 2 vitank ha van,passzolunk szellemileg is,egyutt elve is,20honapja elunk egyutt,boldogan.
2017. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!