Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés esetén, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés esetén, hogyan oszlanak a költségek?

Figyelt kérdés
2 éve úgy döntöttünk a párommal, hogy összeköltözünk. Mivel ő elèg rosszul keresett hozzám képest, a költségek 90%-át én álltam. Idén váltott, most már kétszer annyit keres. Mikor feldobtam a kérdést azt válaszolta, hogy néhány bevásárlást meg számlát ő áll, és így jó lesz. Mivel volt már vitánk ebből korábban (mikor feleannyit keresett 20000 Fot-ot sem tudott beadni pedig előtte albérletben ennyit fizetett) ezért nem szívesen dobom fel a kérdést ismét. Csak tavar, hogy a fiz fele elmegy, miközben ő nem ad bele. Szerintetek mit tegyek? Mi lenne a helyes? Szeretem és nem akarom elveszíteni.

#Költégek megoszlása #összeköltözéskor
2017. márc. 14. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Vagy közös kassza, de legalább a fele-fele.
2017. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fele-fele ha kozoset nem akartok. Ha ebbe se megy bele, akkor koltozhet haza az anyjahoz. Egy rossz idoszak belefer, de nehogymar az legyen az alap, hogy en tartom el :DDD (Nem, forditva se varom ezt el egy ferfitol, mielott barki hisztikezne.)
2017. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ülj le vele és beszéld meg...nyomatékosan emlékeztesd hogyan nem fizetett mikor munkanélküli volt. Ha érett felelősségteljes férfiként viszonyul a beszélgetés után a dolgokhoz, és egyből előveszi a pénzt és látod rajta hogy megértette akkor nyugodtan megnézhettek egy filmet és főzhetsz neki vacsit...ha viszont duzzog és csak a fejét rázza, akkor el kell gondolkoznod azon hogy egy ilyen férfivel akarod elképzelni a jövőt. Mert aki így viszonyul a dolgokhoz most, és eltartottként élt, most meg zsugori, azzal nem hogy gyereket nem érdemes majd vállalni, de még egy közös kutyát sem.
2017. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
És főzhetsz neki vacsit...
2017. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

ÚGY AHOGY MEGBESZÉLITEK EGYMÁS KÖZÖTT.


Ennyi. Nálunk az egyikünk nettó 120-at, a másik nettó 170-et keres, mégis felesben álljuk a számlákat, albérleti díjat és az ételt is. FAIR? Igen, mert így beszéltük meg. És van merszünk ahhoz hogyha mást gondolnánk akkor azt felvetnénk a másiknak és kinyitnánk a szánkat.


Néma gyereknek...

Ha úgy érzed hogy nem jó ahogy most van akkor beszélj már vele!

2017. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem, ha felelossegteljes ferfi, akkor a beszelgetes utan esetleg kozosen fozunk vacsit. Ragjam a szajaba, hogy o egy felnott ferfi aztan fozzek neki vacsit is? Akkor azt hiszem a kovi lecke az eletkepesseg lesz :D
2017. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
4-es vagyok, hitetlenkedő hangsúllyal írtam. Nem az van, hogy ha eltartok valakit, az végzi a házimunkát?
2017. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha esetleg megtévesztő volt, férfi vagyok.
2017. márc. 14. 16:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Tok mindegy, mi a nemed.
2017. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Két év után sem tudtok ilyet őszintén megbeszélni? Szomorú.

Ahogy az is, hogy félsz, ha szóba kerül, akkor elveszted őt.

Pedig más megoldás nincs; vagy beszélsz vele, vagy csendben eltartod úgy, mint eddig. Hosszú távon melyik lesz jobb?

2017. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!