Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ahol csak a férfi dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol csak a férfi dolgozik mit csinál a no egész nap otthon?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy vannak olyan ferfiak akik nem engedik dolgozni a párjukat.

Gondolom úgy vannak vele hogy neki az a dolga hogy nosson fozzon takarítson.

De napi max 2 óra alatt lehet végezni a haztarzassal akkor utána mit csinálnak?

Nem unalmas?

Főleg ahol nincs gyerek


2017. febr. 11. 00:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Gyere ide, napi 2 óra alatt csináld meg, a háztartást.
2017. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Takarít,bevásárol,megfőz,eljár edzeni, kozmetika, fodrász, vásárolgat magának, barátnők, közös programok, kertészkedik,saját céget csinál a nőnek, utazgatnak, otthonról dolgozik.. Ezek a nők sokat foglalkoznak magukkal, háztartással és mindig kipihentek a párjuk számára. Unalmas egy idő után
2017. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Lakás függő illetve mennyire lakják be. Ha keveset vannak kettesben otthon akkor nincs mit sikálni állandoan
2017. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%

Nekem 3 emeletes házam van, amiből aktívan 1 szintet használunk. Egyetemisták vagyunk, de ha egyedül maradok otthon, bizony, 2 óra alatt megcsinálom a házimunkát. Aztán főzök páromra. Délután tanulok, este egymással foglalkozunk.

Én nagyon rend és tisztaság mániás vagyok, így nálam mindennapos a takarítás, ezért mindig csak egy alapot kell, mert alapvetően a padlóról enni lehet nálunk.

2017. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

A feleségem a legfontosabb számomra a gyermekeim után. Én is arra kértem, hogy maradjon otthon.


Elsősorban a gyerekek miatt. Sokkal több ideje van rájuk, el sem hinnéd, hogy milyen jó egy olyan gyerekkor, ahol az édesanyád nem dolgozik.

Nekem volt részem benne, és boldog emlékek kötődnek ahhoz, hogy édesanyám otthon volt.

Ha beteg voltam, akkor otthon volt, amikor hazaértem, mindig friss ebéd volt az asztalon, tudott velem foglalkozni, soha nem éreztem azt, hogy ellenék hanyagolva. Tudott velem tanulni. Sokkal bensőségesebb a viszonyunk, mint egy átlagos gyermek-anya kapcsolatban.

Mindig rend, tisztaság volt, sokkal nyugodtabb volt, más anyukákhoz képest. Abból fakadóan, hogy nem kellett otthon és a munkahelyén is teljesítenie. Nem volt az, hogy a problémáit hazahozta.


Szóval a feleségem idejét a gyermekek teszik ki, a házimunka, a többi pedig szabadidő. Amit szerintem megérdemel.

Számomra is jobb, hogy arra megyek haza, hogy minden kész van, és egy igazi családi idill fogad otthon, és egy olyan feleség, aki kivan pihenve, sugárzik róla a boldogság, nem őrli fel az a sok dolog.


Anyagiak nálunk nem befolyásolóak, egy bérből is bőven megvagyunk. Mellette jut az egyéb, "luxus" dolgokra, és még félre tenni is tudunk.


(Persze ahol kell a két bér, ott sajnos nincs más választás... Ott elkell mennie a feleségnek is dolgoznia.

2017. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

Ahol konkretan _nem engedik_ dolgozni a masikat, ott altalaban nem az anyagi javakban duskalas az ok, hanem az, hogy a ferfi egy feltekeny kis gyoker, igy kizart dolog, hogy a no edzeni jarjon, tarsasagba vagy barhova ami a hazon kivul van. Egy rakas kerdes van errol az oldalon, hogy szerencsetlen no nem tudja, hova menekuljon mert mar sehova nem mehet ki a lakasbol.

Szerintem baromi unalmas lehet amugy, eszem agaban nem lenne otthon maradni, nekem anyam sem volt otthon gyerekkoromban, de attol meg szuper es bensoseges a viszonyunk. Meg is orultem volna, ha sosem lehettem volna suli utan otthon egyedul par orat.

2017. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

"nem engedik dolgozni a párjukat. "


Na ne röhögtess!

Max. így beszélték meg.

2017. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
#5: Na a te feleséged sem lennék.
2017. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
Inkább az a kipihent,aki nyolc órát eltrécselget egy irodában,otthon meg semmihez sem nyúl...
2017. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

#8-as az a baj, hogy nem is tartok rád igényt! :)

Már megtaláltam azt, akivel boldog vagyok, aki elfogadta a nézeteimet, és Ő is hasonlóan gondolkozik.

Ahány család annyi szokás. Nincs jó vagy rossz.

Nálunk pedig a féltékenység nem játszik.

Szabadidő alatt a saját tevékenységeire gondoltam, amibe beletartozik a barátnőzés, a jóga órája, és hasonló dolgok.

Egyáltalán nem szabok neki kereteket. Mindenki tudja, hogy mi a dolga, hogy jól működjön egy kapcsolat. Nem gyerekek vagyunk már, hogy utasítgatni kelljen a másikat.

2017. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!