Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális dolog ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Mennyire normális dolog ez a férfiaknál? Van ennek még jelentősége?

Figyelt kérdés
Egy éve élek a párommal, és soha nem akartam megváltoztatni semmit rajta vagy körülötte, ezért egyetlen szót sem szóltam a meztelen női képre a hálószobában. Ma viszont ez megváltozott. Ma láttam először a volt feleségét, és kiköpött az a nő, akinek a meztelen fenekével minden reggel szembe megyek a lakásban. Akkor ezt hogyan kellene lereagálnom? Azt hittem, hogy ez csak valami újságból, lapból, poszterkép... tudjátok, a férfiak szeretik az ilyesmit... De a volt feleségéről???? Úristen. Olyan ostobának érzem magam, de ugyanakkor ez most rettenetesen fáj.

2017. márc. 25. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hatalams :D
2017. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tudom, én olyan férfi vagyok, aki nem FÉRFI, nekem soha nem volt meztelen nős képem a falon, mert az ilyen képek gépen vannak :D

De meg kéne mondani neki, hogy ez neked nem tetszik (jogosan), mert ha együtt vagytok ne nagyon nézegessen mást, ha nagyon mást akar nézegetni akkor meg zárja le a kapcsolatot, és akkor nézegethet...

2017. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Marmint ez egy festmenyszeru vagy muveszi foto szeru kep kiakasztva a falra? A volt felesegerol meg eddig nem lattal egy kepet sem? Az hogy lehet?
2017. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki mellé egy ugyanakkora képet egy meztelen pasiról és mondd, hogy az exed! :D
2017. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Inkább művészi fotó. Fekete fehér.

Nem láttam még az exét, mert sosem beszél róla, én pedig inkább nem akarok pofátlannak tűnni.

2017. márc. 25. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mivel olyan régóta "együtt él" azzal a képpel, hol már fel se tűnik neki, hogy ott van.

Szólj, hogy nem szeretnéd a volt nejének a meztelen hátsóját nézni minden nap, ezért javaslatodra vegyétek le azt a képet.

2017. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öltöztesd fel a csajt.
2017. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez zseniális 😃 nem hittem, hogy érdemes lesz ma feljönnöm alvásképtelenségem miatt.. és DE! 😃


Én a helyedben nyugodtan belemennék mélyebb, érzelmeket-kötődést tartalmazó témákba. Elvégre együtt vagytok már, szinte alap egy kapcsolatban, hogy minden apró részletet kibeszéltek egymásnak, és ez nem tolakodás, hanem egyszerű együttélés! Nem is értem, hogy hogyan gondolhatod magad tolakodónak ezzel a dologgal, nem is tűntök párnak így nekem, de esetleg... ?

[link]

2017. márc. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy a volt feleség s_gge, de nem tartozom abba abba körbe, aki ilyen képpel dekorálja a lakást.

Talán szólj neki, hogy nem vagy biszex, nem dob fel a látvány.

A felesége akarta a válást, ugye?

Akkor eléggé pótlék szereped van.

2017. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!