Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nő részéről a hiszti normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő részéről a hiszti normális dolog olykor?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mint férfi ezt kell fogadni és meg kell tanulni ezzel együtt élni? Vagy lehet találni olyan nőt aki sosem hisztizik? Vagy egyszerűen olyan nő nincs is?
2016. jan. 5. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán olyan ember nem létezik, aki soha nem hisztizett életében. Csak van, aki okkal teszi és van, akinek nem kell hozzá ok, meg vannak a gyerekek. :-)

Pl. a tesóm rendszeresen nyúl le tőlem dolgokat megkérdezés nélkül és aztán nem adja vissza, és nyomozni kell, hogy hova tűnt, ami nincs ott, ahova én letettem. Egy idő után már betelt a pohár.

2016. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki hisztis (bár tény, hogy sokan azok)

mondjuk attól is függ, hogy neked mi számít annak

2016. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

IGEN!IGEN!IGEN!

Éppenséggel találhatsz,ha nálad ez a legelső szempont,de nagyon ritka.Amikor azt mondják egy nőnek,hogy ne hisztiz olyan,mint kasztrálni akarnak egy férfit.

2016. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
*mintha kasztrálni akarnának egy férfit.
2016. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális dolog. Meg lehet beszélni mindent értelmesen, sértődés nélkül. A hiszti mindig csak önmaga sajnáltatása, érzelmi zsarolási eszköz.
2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

akkor én is hisztis lennék, mert nő vagyok?

nem is tudtam

2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

5-ös: Tudod az embereknek érzelmeik is vannak,nem tudnak mindig nyugodtak maradni.

És ha az életében megoldatlan probléma akad?Elegem van belőle,hogy egy nőnek mindig vissza kell fognia magát.

2016. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
A hiszti egyáltalán nem normális semmilyen módon sem. Vannak nyilván az embernek rossz napjai, de semmi nem lehet elégséges ok arra, hogy valaki dühében meggondolatlanul kitörjön és hirtelen felindulásból olyat vágjon a másik fejéhez, ami teljesen alaptalan.
2016. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
#7: attól, hogy elmondod kulturáltan, mi az ami bánt, még nem kell visszafognod magad. A hiszti más, kevered a szezont a fazonnal. :)
2016. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarok mindig arra figyelni,hogy ez tökéletes hangnembe van-e éppen.......
2016. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!