Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30-40 feletti férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 feletti férfiaktól kérdezem, hogy oldjátok meg a fiatal 17-25ös lányok iránti vágyaitokat egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon félek egy komoly kapcsolatba belemenni (F35 vagyok), mert egyszerűen imádom a fiatal husikat.

Szépen kirívóan öltözködnek és egyszerűen nem tudok másra gondolni csak rájuk.


Félek összejönni egy hozzám megfelelő korú nővel, mert akkor csak magamat és őt csapnám be, azzal hogy elégedett vagyok.


mi kell ahhoz hogy szakítani tudjak/tudjunk ezzel a főleg biológiai alapú, szexuális vonzódáson? 50 évesen is a 20 éves fog tetszeni?


Ezen hogy léptek túl?

komoly válaszokat írjatok, komolyan kérdezem. köszi!!!!!!!!!


2017. márc. 26. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
35 evesen miert ne lehetne 25 eves baratnod?
2017. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Talán mert nem ösztönlény vagy, ezért meg kéne tanulnod uralkodni magadon!


Agyilag fel kéne nőni és felnőtt ember módjára kéne viselkedni korodhoz mérten!


Feletted is eljár az idő, és a legtöbb fiatal csaj nem keres pót apát magának.

2017. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Megmondom őszintén ez a korosztály a legjobb.

Feszes popsi, szép bőr, izmos tónusos test.

Később kezdenek ellaposodni a csajok, meg már gyereket akarnak, az már más dolog.

Én főleg szórakozóhelyeken ismerkedem, a haverjaimmal.Sok közülük értelmiségi én pl vállalkozó vagyok.Elég ha megjelenünk a diszkó előtt ált valamelyik fekete luxus kocsimmal megyünk, nem kell egy óra se, és mindig van csajunk.

Sokszor tartós kapcsolat is lesz belőle, ha teheted csak ebben a korosztályban keresgélj.Olyan 20 évestől felfelé, ott már sok értelmes csaj is van.

2017. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
3-as, külön azért regeltél egy felhasználót, hogy trollkodj minden kérdés alatt? :D
2017. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha tudod, hogy ugysem tudsz ellenallni, minek akarsz kapcsolatot?

Dugjal orrba-szajba szinglikent, ne pedig egy no mellett csinald.

2017. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

A problémád valószínűleg az, hogy nem találtad meg azt a mentálisan és külsőleg is tökéletes nőt, aki mellett ez majd nem lesz kérdés. Az meg, hogy külsőleg minden mögöttes tartalom nélkül a fiatal nők tetszenek szerintem teljesen normális főleg, hogy még te is fiatal vagyok. Egy 35 éves nő már teljesen más, mint egy férfi. Főleg ha párválasztásról van szó!

Nőként írom, hogy a párommal is ez volt. Előttem volt egy felesége, a párom 37 volt amikor elváltak, a nő pedig 35 éves volt. Szóval életkorban elvileg az ideálja volt. Aztán összejött velem még abban az évben én meg 24 voltam. Gondolom mindenki azt gondolja/gondolta, hogy azért tetszettem meg neki, mert fiatal voltam/vagyok, de ez nem teljesen így van. Nyilván bízom benne, hogy tetszem is neki, de nem csak ez volt. Előttem soha nem volt ennyivel fiatalabb barátnője. Egyszerűen én voltam az, akivel minden téren összeillet. Ilyenkor nyer értelmet az, hogy a szerelem nem a kortól függ!

Addig tényleg ne kezdj komoly kapcsolatot, amíg minden fiatal lányra gondolsz, csak a párodra nem! Ha tényleg találsz egy olyan nőt, akinél ez már nem lesz kérdés, akkor már jöhet egy komolyabb kapcsolat! :)

2017. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogy haladjál is, feleség, gyerek.

Mellette meg a csajok. Még 50 év felett is kapsz fiatal csajokat ágyba. Tapasztalat, pedig sem jó, sem pénzes pasi nem vagyok.

2017. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
1.:nem érdemes neki 25 éves barátnőt keresnie, mert öt év múlva már az is harmincas lesz és elhagyja a srác
2017. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
8.: haladjon feleséggel, gyerekkel, közben pedig krjon félre, csalja a feleségét? :D Jó kis tanács, kívánom, hogy tapasztald meg a megcsalást a másik oldalról is, talán akkor nem fogod ezt ajánlgatni.
2017. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
10-es, Meg ha megcsalnak se venne eszre magat az ilyen ember. Bar ami mulik nem kesik, a karmat illetoen.
2017. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!