Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 4ev egyuttelesnel normalis ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4ev egyuttelesnel normalis ha a karacsonyt kulon toltjuk?

Figyelt kérdés
Vagyis a szent estet a csaladunkkal kulon. En nem tudnam elkepzelni a csalad nelkul,de szivesen toltenem ugy h o ott lenne velunk. O viszont nem akarja. En se mennek az o csaladjahoz. De latom, hogy mas parok sulve fove egyutt toltik az unnepeket. Es kerdezik, hogy mi miert nem.
2017. ápr. 18. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az,de nem vagyunk egyformak.4ev egyutteles utan nekem mar o a csaladom es a Szentestet szeretem a csaladommal tolteni.
2017. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem.. de felőlem azt csináltok amit akartok!
2017. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 4 éve együtt vagyok valakivel,akkor avval szeretném tölteni a szentestét,a többi napon jöhet a ti családotok.Mi így oldottuk meg otthon.Szenteste mi hármasban,25.-én anyám családja,26-án apám családja.Utóbbiak elég sokan vannak,úgyhogy nehéz rájuk felkészülni.
2017. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én avval töltöm a szentestét, akivel élek, mert az a családom.
2017. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem köcsögség, hogy azt nézed mit csinálnak más párok. Gondolom nem mindenhol egyformán jó a pároknál a családdal való viszony.

Én apukámmal rosszban vagyok, úgyhogy a legtöbb ünnepet a párom családjával töltöm. Ha jóban lennék a szülőkkel, akkor én is simán el tudnám képzelni hogy külön legyünk.

Meg amúgy is, akkor töltsétek azt az időt KETTESBEN. Úgy hogy egyik családhoz sem mentek. Miért nem így csináljátok enyi erővel?

2017. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert o a csaladjaval akar lenni. Nem kettesben.
2017. ápr. 18. 19:48
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Én az ilyen pasit biztos dobnám ki páros lábbal,aki nem akar velem lenni kettesben.Legalábbis én megtettem eggyel.Úgy voltam vele,ha szerelmesebb a családjába mint belém,akkor legyen velük,jegyezze el őket,de nekem még egyedül is jobb,mint így.
2017. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7:

A kérdező nem kettesben akar lenni a párjával, hanem azt akarja hogy a párja vele és az ő családjával töltse a Karácsonyt.


"Ne menj a családodhoz, hanem legyél velem és a családommal."

2017. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerencsére egyikünknek sincs családja, így együtt vagyunk. Egyébként ha lennének rokonaim, akkor is a párom választanám.
2017. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egy párként együtt vagytok, és együtt éltek, 1 hónap után se normális ez...
2017. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!