Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen még ma is van? (Itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még ma is van? (Itt olvastam előbb) "Az ismerősöm édesapja egyszerre több házastársával él együtt, jó nagy a család, de állítólag jól elvannak"

Figyelt kérdés

És nem ez volt az egyetlen eset!


Egy halom ember írta a fentire, hogy vagy ismer ilyen kapcsolatban élőket, vagy maga is így él.


Akárhogy nézem az egy háztartásban több nő az poligínia... Akkor is, ha nem veszi el őket, csak egy fedél alatt élnek.


Ilyenre van (ezek szerint) még ma is példa?


Vannak lányok (nők?), akik ebbe belemennek? Mégis mit tud(nak) adni ez(ek) a férfi(ak) nekik? :D


2017. ápr. 19. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Jó helyen keresgélsz.

De nem feltétlenül a szex az, ami összetart egy ilyen "nagycsaládot". Létezik olyan, hogy szeretik azt a férfit.

Ez csak egy kis lépésre van attól, hogy a feleség tud a szeretőről, de a válástól tart igazán, reménykedik abban, hogy a szerető majd lekopik. Itt, a GyK-n volt ilyen kérdező, pár napja.

2017. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Folytatom.

Ismered Cserháti Zsuzsa: Boldogság, gyere haza c. számát? Ugyanerről szól.

Szóval, létezik, Nem gyakori, és kell hozzá egy bizonyos "egyszerűség", de van ilyen

2017. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
En no létemre tudnék igy élni. Szerettem volna mindig nagy családot, ami most nincs....Az asszonyok segítik egymást a gyereknevelesben, háztartásban. Sok közös program... Ünnepekkor nagy korbeult asztal....
2017. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 icu75 ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan 3mast ahol a nőre van 2pasi. Mondjuk nem irigylésre méltó, mivel a nőé a lakás (alkesz 50es nagyon lepukkant) a pasik is alkohol miatt elvált lumpenek de csak 30körül vannak.
2017. ápr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
4-es. Tehát egy együttélő csőcselékről beszélsz? Az nem klasszik család. :D
2017. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 icu75 ***** válasza:
49%
Szerintem se klasszikus család, de nem klasszikus a pachwork se, meg az egynemű szülők se, meg semmilyen 3as felállás együttélésben. A klasszik= apa, anya, gyerekek
2017. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körömben három ilyen pasi van. Nem egy háztartásban élnek a nőkkel. Külön ház, gyerekek. 3-4 napot egyik nőnél, gyerekeknél élnek, utána 3-4 napot a másik nőnél, gyerekeknél élnek. Ahogy beszélgettem a nőkkel, egyik sem akarja elengedni a pasikat. Elfogadják, hogy van a pasik életébe más nő is. A nők, gyerekek, egymással nem járnak össze.
2017. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerre több házastársával él együtt"


Csak egy házastársa lehet.

2017. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az a nő, aki ilyenbe belemegy, nem teljesen normális. Valószínűleg betegesen párfüggő, aki úgy érzi el lenne veszve a világban egyedül, és ezért ragaszkodik a fickóhoz. Amúgy meg praktikus dolog is, mert a csajok meg tudják osztani a házimunkát, és ha az egyiknek épp "fáj a feje", még mindig ott van a többi csajszi az esti hancúrozáshoz... Volt egy Columbo film is, ott három nő volt együtt, és végül, ugye, gyilkossággal végződött a dolog, úgyhogy feltehetően nem időtlen az effajta idill...
2017. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Én 28 vagyok, jól keresek, még nem akarok családot. De egy ilyet most hogy így olvastam a kérdést, simán el tudnék képzelni, hogy 2 nővel éljek egy fedél alatt, ahol nincs semmi áskálódás, mindkettőtől születnének gyerekek és 3 felnőtt osztozna a háztartás fenntartásában és a gyereknevelésben. Érzelmileg és anyagilag elkötelezettek lennénk egymás iránt.

Szexkor az sem baj ha nincsenek biszex hajlamaik.


Akár azt is megbeszélhetnénk, hogy másokkal milyen legyen a szexuális kapcsolat. Pl hogy hűségesek vagyunk egymáshoz ezen a közösségen belül, vagy lehet szexelni másokkal, de gyereket nem szabad másnak/mással csinálni a körön kívülről, stb.


Nekem olyan békésen és kellemesen hangzik ez az egész.

2017. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!