Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen még ma is van? (Itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen még ma is van? (Itt olvastam előbb) "Az ismerősöm édesapja egyszerre több házastársával él együtt, jó nagy a család, de állítólag jól elvannak"

Figyelt kérdés

És nem ez volt az egyetlen eset!


Egy halom ember írta a fentire, hogy vagy ismer ilyen kapcsolatban élőket, vagy maga is így él.


Akárhogy nézem az egy háztartásban több nő az poligínia... Akkor is, ha nem veszi el őket, csak egy fedél alatt élnek.


Ilyenre van (ezek szerint) még ma is példa?


Vannak lányok (nők?), akik ebbe belemennek? Mégis mit tud(nak) adni ez(ek) a férfi(ak) nekik? :D


2017. ápr. 19. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó! Azt is simán el tudnád képzelni, hogy te lennél a második, vagy harmadik pár egy nő mellett? Az már nem annyira rózsás, ugye?
2017. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó


Nem, azt nem akarom. De:ÉS? Azt nem akarom, de a másikat el tudnám képzelni. Nem értem mit akarsz mondani. Az egyikbe belemennék, a másikba nem.


A biológiával gondolom tisztában vagy: A nő mindig biztos lehet benne, hogy a gyerek aki belőle jön ki, az az övé. A férfi az akit ebben át lehet ba szni.


Egy több férfis közösségben lehet lenne olyan férfi, akinek egyáltalán nem is lenne saját gyereke.

Ellenben egy több nős közösségben mindenkinek van saját gyereke.


Rakj egy lakatlan szigetre 10 nőt és 1 férfit. Egy évvel később ott 21 ember lesz és az eredeti 11-ből mindenkinek saját gyereke.


Rakj egy lakatlan szigetre 10 férfit és 1 nőt. Abból egy év múlva 12 ember lesz és az eredeti 11-ből csak 2 embernek lesz saját gyereke. (De még esélyesebb hogy csak 3-an lesznek, mert a férfiak megölik egymást azért az egy nőért)


Így biztos érted hogy a szaporodásban a férfiak és nők miért és miben különböznek egymástól

2017. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

#12,

ez a szigetes dolog nem igaz. A nők éppúgy tudnak ölni egy férfiért. Másrészt viszont, miért ne ragaszkodhatana az az egy pasi az egyik nőhöz, miért dugná végig mind a tizet?

Ez egy butácska történet, aminek az élethez csak a primitív közhely szintjén van köze.

2017. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%

Ne szaporodásra, meg statisztikára vezesd le nekem a dolgokat, hanem arra, hogy egy kandúr élvezkedik több cicán, bezzeg ha megfordítjuk a dolgot, az már nem tetszik a teremtés koronáinak. Mert hát ők aztán nem osztozkodnak, még mit nem, viseljék el a nők, hogy egy pasi uralkodik felettük.


Az a nő, aki meg ilyenbe belemegy, hogy több nő él egy pasival, az vagy anyagilag van kiszolgáltatott helyzetben, vagy lelkileg defekt.

2017. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
12-esnek írtam (14 voltam).
2017. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy az iszlám világban az egész bolygón rengeteg helyen így működnek a dolgok? (max 4 feleség lehet)


Amiről itt mi "hipotetikusan" beszélünk, úgy a valóságban is több tíz, ha nem inkább több száz millió ember él ma is a világon olyan háztartásban, amiről itt elméleteket gyártunk. 1 férfi + legalább 2 nő + közös gyerekek

2017. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az iszlám világban a nők sokadrangú állampolgárok, nincs döntési lehetőségük. Meg sem tudnának élni férj nélkül, hiszen nem dolgozhatnak.

Bár nem minden muszlim országban van így.

2017. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Csak mondom, hogy a többnejűség a legszegényebb világokban kialakult kényszerhelyzet...


Az ilyen arab területeken is a legszegényebbek és a leggazdagabbak azok, akik többnejűek. A középrétegnek egy felesége van..


Amúgy elképesztő, hogy ilyen még van, itt nálunk :D értem én, hogy sokan magányosak és nem találnak magunka férfit. De azért ez túlzás :D nem hiszem, hogy én lennék valaha ilyen elkeseredett. Mondjuk én nem is gondolom magamról, hogy ebben a versenyben valaha alulmaradnék. Ha a férjem elhal 90 évesen, én 93 évesen is be fogok pasizni az idősek klubbjában. Összeszedek majd valami jóképű fiatal 80 évest :DD


De komolyan, szerintem az elkeseredett nők azok, akik mindenféle érvvel megmagyarázzák, hogy miért jó nekik harmadik, negyedik nőnek lenni.

2017. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, egy rövid ideig éltem poikapcsolatban. De ott romantikus viszony fűzött nem csak a férfihez, hanem a nőhöz is, akivel együtt voltunk. Végül amiatt lett vége, hogy a férfi azt mondta, hogy ő nem vállalja fel ezt, inkább vessünk neki véget, mert kitagadja a családja, gondot okoz a munkahelyén, ha kiderül, stb. ettől független a baráti viszony megmaradt, de nehéz az érzelmektől elvonatkoztatni.
2017. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19. vagyok megint. csak a lényegre nem válaszoltam:mi volt benne a jó? Hogy mindkettőjüket szerettem. Együtt hárman is nagyon passzoltunk, de külön-külön is jó volt velük. sokal könnyebb egymás igényeit (nem csak a szex, hanem például közös programok, vagy hétköznapi feladatok) kielégíteni, ha hrom ember összhangban van. például a nővel teáztunk, romantikus sorozatokat néztünk, vagy sütiket sütöttünk, a férfivel pedig versekről beszélgettünk, nagyokat sétáltunk. és ha egyedül akartam lenni, akkor ők ketten szerveztek valami programaot, nekem pedig jólesett nem csak az, hogy nem kell elmennem egy komolyzenei koncertgre, hanem az is hogy, akiket szeretek, jól érzik egymást. sajnálom, hogy vége lett, pedig azért persze voltak hátrányai is, meg konfliktusok (meghárommszorozva :D ) de az mind megoldható lett volna, ha mindhárman akarjuk. nem így lett, ennyi. nehezebb egy polikapcsolatot összehozni, nyilván több is a kockázat, de ezzel az elejétől tisztában voltunk.
2017. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!