Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkamániás a pasim és elhanya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkamániás a pasim és elhanyagol mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom nagyon munkamániás ha nem a munkahelyén akkor itthon csinál valamit vagy segít az apjának. Amikor itthon van akkor se megyünk el sehova még sétálni se. Pedig fiatalok vagyunk mind a ketten és szerintem nem csak munkából áll az élet. Nagyon elhanyagol engem és még ő van felháborodva ha szólok meg néha agresszív vagyok. Nekem ez így nem élet hiába mondom neki mégse változtat rajta. Mit tegyek? Adjon valaki tanácsot. Szerintem az ilyen pasinak aki munkamániás annak nem való barátnő.
2017. ápr. 23. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én már nagyon sokszor elmondtam neki is hogy ez így nem jo nekem több törődés kell mint amit tőle kapok. Azt is mondtam neki hogy szeretnék elmenni valamerre kikapcsolódni de akkor meg a pénzzel jön hogy kevés a fizetése. Mindig van valami kifogás. Amúgy meg nagyon ügyes pasi mindent megcsinál nem lusta. De túlzásba viszi néha a munkát és ezt nem látja be. Nekem meg így nem jó.
2017. ápr. 23. 15:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor szakíts, ha neked nem jó.

Vannak olyan munkák, akkor nem lehet lötyögni meg dolgozgatni, ezt el kell fogadni. Én speciel nem vagyok munkamániás, mégis, folyamatosan 14 órázom, és 29-30 műszakot viszek egy hónapban. Mert egyszerűen ez a munkahely ez ilyen, és hiába lázadozom, akkor is ennyit kell dolgozni. Pont.

Más ebből nyilván azt látja, hogy már megint dolgozom, már megint dolgozom, otthon meg nincs kedvem a háztartáshoz, kikapcsolódáshoz meg pláne. Tisztában vagyok vele, hogy ezt életem végégig nem fogom bírni, de nem vagyok olyan helyzetben, hogy felmondjak, mert majd lesz valami. Most ezt kell csinálni.

Egyébként - és ez az egyetlen előny - legalább élvezem a munkám.


Ha a párom ezt nem tudná elfogadni, akkor, annak ellenére, hogy szeretem és jó a viszonyunk, valószínűleg elválnánk egymástól. Nem kötelezhetem rá, hogy úgy éljen, ami neki nem jó, de - jelen pillanatban - nem tudok változtatni ezen. Azért dolgozom, hogy kettőnknek jobb legyen.

És ő is azért dolgozik, igaz, nálam jobb beosztásban teszi ezt.

Szerencsére az én párom megértő, és elfogadja azt, hogy most ennyi közös idő jut nekünk. Sőt, én jobban szenvedek ettől a helyzettől, de van bennem annyi, hogy nem rinyálok neki folyamatosan ezen, csak rosszabb lenne.


Kérdező! Az, hogy agresszív vagy, nem old meg semmit. Megszoksz vagy megszöksz. A párodat ezzel együtt fogadtad el. Ha nem tetszik a helyzet, lépj ki belőle, de ne akard megszabni az életét, attól csak rosszabb lesz.

2017. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De te nem érted a lényeget utolsó hozzászóló. Itt nem azzal van a gond ha dolgozik legalább nem lusta. De legalább vasárnap lenne rám ideje amikor itthon van. Legalább akkor ne dolgozna. Meg amúgyis rajta kivül van egy öccse is aki ugyan úgy tudna segíteni az apjának mint a párom. Egy nővel igenis törödni kell néha néha elvinni kikapcsolódni. Akkor mégis minek vannak együtt? Mert ha csak az ágyban foglalkoznak egymással ott már gond van.
2017. ápr. 24. 18:53
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Dobd el a fenébe... francnak köll az ilyen.

Hajtós, hajtós... az odáig rendben is van. DE hogy értékelhető eredmény (értsd: pénz) nélkül hajtson, az már gáz.

40-50 éves korára ott fog tartani, hogy tönkremegy egészségileg, viszont egzisztenciája az nem lesz!

2017. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

"Egy nővel igenis törödni kell néha néha elvinni kikapcsolódni."


Bocs, de nincs ilyen, hogy egy nővel ezt kell, egy nővel azt kell. Ha nem akarod, hogy neked is megmondják, mi a dolgod, akkor te se akard megmondani másoknak. Ha valami nem tetszik, intézd el magad.

2017. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!