Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, ha látványosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, ha látványosan haragszok rá, mert nem jött haza éjjel?

Figyelt kérdés

Tegnap este elment a barátom a haverjaival májusfákat állítani. Amikor kérdeztem, hogy mikor jön haza, aztmondta h nem tudja, de az apám kérdésére, hogy "reggel?", aztmondta, hogy "neeem, azért korábban". Még mindig nincs itthon, fel sem hívott, semmit nem is jelzett, hogy hol van. A tesómtol tudok annyit, hogy éjjel találkozott velük, és elég szépen be volt b*szva mindegyik.

Jogos, ha ezért haragszok rá, mert nem volt képes legalább egy sms-t küldeni, hogy nem alszik itt? És ha rajta múlna, még most sem tudnék róla semmit... azt sem tudom mikor jön vissza.. Pedig nem kisfiú, mert 22 éves..


2013. máj. 1. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem reagalod tul, de hulyeseg. ha bajod van, akkor beszeld meg vele, ne sertodozz, mert tok gyerekes es nem celravezeto
2013. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem megsértődtem, hanem megvárom amig végre hazatalál, és utána vonom kérdőre..
2013. máj. 1. 08:08
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknak néha ki kell kapcsolódni egy kicsit, az tényleg bunkóság volt, hogy még egy sms-t se írt.. Neked azért állított májusfát?:D
2013. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a kerdore vonas mar mas, a kerdesben nem ezt irtad.. de az jo megoldas lehet. csak probald ugy, hogy ne veszekedest generalj ezzel (tehat ne szamon kerd), hanem csak lassa, hogy megbantott
2013. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Csak elment szórakozni. Apád szerintem érti, nyugodtan faggasd csak ki. Ha a barátod meg hazaér, öleld meg, csókold meg, majd kérdezd meg milyen volt. És persze nyugodtan kérdezz rá, volt-e valami helyes lány a környéken (nyugi, visszamegy hozzád, és nem csal meg). Majd bújj oda hozzá :)

Csak kellett neki egy kis "pasis buli" ;)

2013. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, kaptam májusfát.

A pasis buli ellen semmi kifogásom nincs, sőt. Nugyodtan mennyen el, csak ne hazudjon, hogy még az éjjel visszajön. Ha rögtön így kezdte volna, hogy majd holnap reggel jövök, nem lenne semmi gáz.

2013. máj. 1. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kedvesen, hogy nem baj, ha kimarad éjjelre, csak szóljon, mert aggódtál érte. Én is megmondtam páromnak, hogy oda megy, ahova akar, csak szóljon ha késik, vagy nem jön, hogy tudjam nincs baja. Értelmes ember ezt megérti és nem is kell letorkolni, magától is elszégyelli magát ha látja, hogy miatta idegeskedtél. 26N
2013. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!