Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek, ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavar, hogy a párom (ő lesz majd a családfenntartó) jóval kevesebbet keres nálam?

Figyelt kérdés
Én 207 ezer ft-ot kapok a hónap végén kézbe, ő jócskán (nem 10-20 ezer ft-ról van szó) kevesebbet kap biológusként és agrármérnökként. Egy vízügyi igazgatóságon dolgozik jelenleg. Összekötözés előtt állunk másfél éves kapcsolatunkból kifolyóan. Felvessem neki a dolgot, vagy hagyjam, nehogy rosszul essen neki? 27 N.
2017. máj. 6. 13:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy mély levegőt mert lavinàt indìtottàl
2017. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
O igy nem lesz csaladfenntarto. Hacsaknem nyomorogni tervez ez a csalad.
2017. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Lavina elmaradt
2017. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mármint akkor lesz az, ha gyerek születik, úgy értettem.
2017. máj. 6. 13:36
 5/35 anonim ***** válasza:
73%
Biztos nemesett hó
2017. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Mérnökként 200 alatt keres?

Hát akkor keressen új állást.


Viszont ha nem gyereket terveztek, akkor végülis mindegy, hogy melyikőtök keres jobban.

2017. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Igen, jóval kevesebbet. Agrármérnök az eredeti végzettsége.
2017. máj. 6. 13:38
 8/35 A kérdező kommentje:
Jogász vagyok.
2017. máj. 6. 13:39
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Vagy spóroltok nagyon, vagy ő is otthon maradhat a gyerekkel, és akkor az ő fizetése esik ki, nem a tied.


Egyébként én leülnék beszélni vele, de nem úgy, hogy "Zavar hogy keveset keresel szivem", hanem úgy, hogy "Édesem, aggódom amiatt, hogy ha gyerekünk születne, és én maradnék otthon, kiesne a fizetésem, így félek, hogy nem fogunk tudni megélni. Beszélhetnénk erről? Mi lenne, ha megpróbálnál jobban kereső állást találni? Vagy arról lehetne szó, hogy te maradsz otthon a gyerekkel, és akkor az én fizetésem megmaradna, így kisebb "kár" érne minket anyagilag?"

2017. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
Akkor lenne családfenntartó, ha csak ő dolgozna egyedül, te pedig nem.
2017. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!