Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Új barátnőm nem húzza le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőm nem húzza le a wc-t maga után. Szóvá tettem neki finoman, azt mondja annyira szerelmes, hogy elfelejtette, bocsi Ne foglalkozzak vele (? )

Figyelt kérdés

Eddig 3x találtam rá a dologra. Nagyon sok nőm volt de ilyen még nem.

Okozhatja szerelem ezt?



2017. máj. 15. 18:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy olasz kávézóban találkoztunk egy ilyen orosz párral.Én pont a lány után használtam a wc-t és egyetlen magyarként odakiabáltam a barátnőmnek:"A ruszki csaj nem ismeri a budi kefét!" Mielőtt megsajnálná mindenki,hogy lejárattuk,barátnőmmel mi voltunk ott az egyetlen magyarok.
2017. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Ezt azért szerelem nem okozhatja...ha nem kapcsolja le a villanyt oké, de ez nem normális dolog...
2017. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
De ezt hogy lehet elfelejteni? Ezt nem lehet elfelejteni:D Nem lehet hogy olyan a wc hogy hiába húzza le 1x nem megy le? Mert én is voltam olyanba hogy 3x kellett lehúznom hogy eltűnjön aminek el kell tűnnie:D
2017. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Akkor füllentett nekem? Mondjuk ennyiszer még egy nőtől sem hallottam, hogy mennyire szerelmes belém ami jól is esett.

Naponta mondja de gondolom neki fontos.

Én nem vagyok szerelmes belé, csak vonzalom meg hát az a kis incidens lelohasztotta a vágyam...

2017. máj. 15. 19:21
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nemrég halt meg Anyukám, és volt olyan, hogy kétszer mostam arcot, háromszor hajat egymás után (harmadik öblítésnél rémlett be, hogy már a másodiknál is észrevettem), de szart otthagyni... az ember azt rutinból csinálja. Mint az ajtó bezárását. Meg a szar büdös is, látod is... nem tudom, elég fura kifogás.
2017. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Egyreszt mostmar tudod hogy a nok is kulaznak. Megjegyzem egyebkent fingani es bofogni is szoktak. Masreszt szerintem tulreagalod. Harmadreszt az is lehet h a csaj fekaloman, bar ennek kicsi a valoszinusege.
2017. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%
Vigyàz nutellàs kenyeret ne fogadj el tőlle mert annyira szerelmes hogy az elfelejtett lehúzott wc-t nutellàs üvegnek nèzzi. ;)
2017. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem kamu kérdés áhh tuti nem
2017. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 omba ***** válasza:

A szerelem vakká tesz, meg ilyesmik.... ez egy vadi új hatás - én nem hallottam mg róla.

"Ne foglalkozz vele" - jópofa... valakinek csak le kell húzni.

2017. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%

Szimplán figyelmetlen. Akár még a szerelemtől is lehet. :)

Ha kapkodok, vagy annyira fáradt vagyok, van, hogy én is simán felállok és elsétálok, aztán utólag veszem észre, ha arra járok, hogy jesszu, ez miért van otthagyva?!

Szerencsére ezt még csak olyankor sikerült, mikor egyedül voltam otthon, párom nekem is tuti kiborulna. :)


A fent leírt beszélgetésre annyit reagáltam volna, hogy legközelebb légyszi figyelj oda jobban.

Ha később sem javul a helyzet, akkor lehet csúnyábban szóvá tenni.

2017. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!