Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megakarok valtozni, nem baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok valtozni, nem baj ha igy csak evek mulva lehet baratom talan?

Figyelt kérdés

Mivel eddig komoly tarskeresis gondjaim voltak es senkit nem erdekeltem vagy kulonbozo okok miatt nem akartak tobbet tolem ezert ugy dontottem,hogy valtoztatni szeretnek par dolgon.


Szeretnek 6-7kgt ledobni, mert most 64 kg vagyok es ez a 162 cmhez sok kicsit -hasban leginkabb meg a combom is husis es a melleim is nagyok.


Viszont nagyon nehezen megy a fogyokoruzas, egy honap alatt sikerult lefogynom 1 kgt, ez semmi.


Most komoly edzes tervem van es az etkezesemen is valtoztatok.


Stilust akarok valtani, olvasni kezdtem, tudomanyos temakban dokumentum filmeket nezni, fejlesztem picit magam, es szeretnek megvaltozni.


Kulsore leginkabb, mert most csunya vagyok nagyon a tulsulyom miatt. Lapos a fenekem, nem vagyok formas.


A lenyeg,hogy szerintetek lesz lehetosegem arra,hogy majd kesobb szoba alljon velem valaki. Amikor mar 23-24 eves leszek, mert ez a valtozas nem egyik naprol a masikra fog megtortenni.


Most 20 vagyok, de addig amig nem szereztem eleg tudast, nem fejlesztem a kommunikacio kepessegemet es nem valtoztatok a kulsomon nem lehet baratom, mert igy nem kellettem senkinek sem es nem mernek szexelni se egy fiuval.


Szerintetek lenne eselyem arra,hogy csak utana kezdjek el ismerkedni,baratot keresni?


N


2017. máj. 22. 23:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

"es a melleim is nagyok"


Ezzel mi a baj?


Heti 1 kg-ot fogyj max.


Az önfejlesztés jó.


A formásodáshoz pedig fittneszterem gyakori látogatása.

2017. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed, illetve miért lenne baj hogy csak később akarsz kapcsolatba bonyolódni? A te életed, a te döntésed.
2017. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

A fiuknak akikkel beszeltem,nem tetszett a nagy mell. Azt mondtak a kis melleket, torekeny alkatu lanyokat szeretik.


Nincsen penzem arra,hogy terembe jarjak edzeni, meg nem is mernek masok elott mozogni, mert szegyellem a testemet.

2017. máj. 22. 23:43
 4/32 A kérdező kommentje:
Azert mondom,kerdezem, mert 24 evesen lenne az elso probalkozasom, hogy legyen majd valakim es ugye akkor mar nehezebb lesz es lehet azert utasitanak majd el a fiuk,mert annyi idosen meg nem volt kapcsolatom es nem tudok semmit..
2017. máj. 22. 23:45
 5/32 anonim ***** válasza:

#3


Nem tudom kikkel beszéltél, szerintem pont fordítva van. Igaz én feltételezhetően mellfetisiszta vagyok, szóval lehet nem mérvadó a véleményem.

2017. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Baratok,ismerosok es azok a fiuk mondtak akikkel en dumaltam akar neten akar eloben. Nem tetszett senkinek sem,hogy nagyok melleim, es nem vagyok formas,hanem inkabb aranytalan, lapos a fenekem.


Lapos hasat szeretnek,mellben akarok fogyni es a fenekemet akarom formalni nagyon. De nagyon nehez, mert alig tortenik valtozas es amig nem leszek vekony addig semmi eselyem sincsen. Sokszor kaptam megjegyzeseket,meg az apukam is mondta,hogy ketyeg az oram, kapjam ossze magam, kerdezte,hogy mikor szeretnek vegre fogyni vagy valtoztatni a stilusomon. Nem vagyok noies meg minden.

2017. máj. 22. 23:50
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem sértésből, de apád elég bunkó...
2017. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Havonta 1kgt is ugy adtam le,hogy napi 1 orat futottam, minden este csinaltam torna, erosito gyakorlatokat. Szombaton focizni megyek mindig es szinte csak zoldsegen,gyumolcsokon elek.
2017. máj. 22. 23:52
 9/32 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet nem vagy törékeny es kismellű lány. En sem. Legjobb szándékkal mondom, hogy az első lepes az lenne hogy elfogadod magad. Azt megértem ha nincs pénzed kondiba menni de ne szegyenkezzel masok elott mozogni stb. En le szoktam menni futni. Igaz este, de nem mindig sotetben es nem igazan zavar ha latnak.

Van ami sosem változik meg, en pl nem hordok ujjatlant sose mert zavar. De regen en is azt hittem a combom ilyen olyan en ezert sose hordtam rovidgatyat sem meg a 35 fokban sem. Hülyeség volt. Lehet minden kezdet nehéz de elsőre magadat fogadd el. És amugy nemhiszem hogy olyan rettenetes dagi lennel, sot. Akinek tetszel annak igy is fogaz hidd el, viszont az onfejlesztes a tanulás a sport a diéta hasznodra válik majd biztosan. De az hogy saját magadat rondanak gondolod az biztos nem.

2017. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hat a battyamnak mar volt ket baratnoje is es o jol nezki,sportol,okos is. Van egy hugom aki meg 18 eves es neki is mar a 3-dik baratja van ezzel a fiuval 1 eve van egyutt. A baratnomnek aki annyi idos mint en neki mar kb 4-5 pasija volt ebbol 2 alkalmi, de mindegyikuk okos, szep es erdekes szemelyisegek, meg nem olyan alkatok mint en. Es apam sokszor szolt,hogy szomoru,hogy nem akarok valtoztatni a kulsomon,unalmas ruhakba jarok, ugy nezek ki mint egy koraven es lassan szegyelljem el magam amiert nem volt baratom, de amig dundi vagyok ne is almodozzak baratrol. Ebben igaza van, mert nagyon szamit a fiuknak a kulso es a szex is fontos lenne, de ha nem vagyok vonzo,szexi, akkor az ugy rossz lenne..nem lenne eselyem.
2017. máj. 22. 23:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!