Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm nem enged el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem enged el sehová, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szombaton a focicsapatomnak volt az éremátadója, a barátnőm nem volt hajlandó eljönni velem, de engem sem engedett el, még 2,5 óra időtartamra sem. Ma szerettem volna elmenni a piacra, hogy hozzak neki dinnyét, de oda sem engedett el - korábban rajongott érte, most azt mondta, utálja. Sehova sem mehetek, ő meg nem nagyon mozdul ki a négy fal közül. Normális vagyok, hogy nem dobbantok? 29F

2017. jún. 13. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális ez
2017. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mi a faxért kérsz engedélyt?

Neked gazdád van, nem barátnőd.


Párkapcsolatban a felek egyenrangúak, nem kérnek engedélyt a távozásra. Szólnak, hogy hova mennek, mikor jönnek, és elmennek.

Ha a másiknak nem tetszik, az az ő problémája.

2017. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogd magad és menj. Meg kell tanulnia, hogy önálló ember vagy saját akarattal. Kérdezd meg tőle egyenesen, hogy miért nem akarja, hogy elmenj, hátha meg tudjátok beszélni.

Bár akármit is mond, én ezt biztos nem bírnám, ultimátumot adnék, ha ezt még egyszer eljátssza, elválnak útjaink.

2017. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom, már rég kivágtam volna. Mi az, hogy nem enged? Miért kell engedélyt kérned? Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy odamész ahova a párod enged, vagy csak oda ami neki is tetszik. Ha nem akar Veled menni, mész egyedül vagy barátaiddal, ennyi. Megy ő is külön ahova Te nem szeretnél. Nem, nem normális, hogy ilyen Vagy 29 évesen. Mitől félsz? Nem találsz mást? Vagy miért hagyod így bekorlátozni Magad?
2017. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
29 evesen ilyen töketlennek lenni.....
2017. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek kígyóznia kell az asszony előtt?

Végül lett medence?

2017. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
növessz tököt...
2017. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Papucs vagy szégyeld magad.

Nekem a fõnököm sem dirigàl.

Én fognàm aztàn mennék.

Miért mit fog csinàlni?

Elmegy?

Mond meg neki parancsolj csà.

2017. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
dolgozni elenged?
2017. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A bajok nem kicsik...

Normális körülmények között egy párkapcsolatban nem kell engedélyt kérni ahhoz, hogy elmenj valahová. (Nem, fordított esetben sem normális, amikor a pasi köti engedélyhez a lány mozgását.)

Nyilván nem arról van szó, hogy ne legyünk tekintettel egymásra, de egy ép kapcsolatban a két fél egymás társa, és nem az egyik a másiknak a tulajdona. Ezen túl irtózatos önzőségről tanúskodik, hogy ilyen szinten nem veszi figyelembe az akaratodat.

Ha te jól érzed magad a szolgájaként, akkor hajrá, sok boldogságot együtt, de én rövid távon véget vetnék ennek a "kapcsolatnak".

2017. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!