Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is meredek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is meredek, hogy a barátnőm este egyedül nem hajlandó el engedni sehová hazulról senkivel sem?

Figyelt kérdés

Eléggé féltékeny típusú barátnőm van. Eddig 3 kapcsolata volt, mindháromban csalódott. Állítása szerint bennem találta meg a másik felét, bízik is bennem. Legalábbis ezt mondta. Mégsem hajlandó el engedni néha-néha sem sehová, haverokkal sem. Csakis úgy, ha ő is jön velem. Próbáltam vele megbeszélni. Mit tennétek a helyemben? Mi a véleményetek a lányról? Másfél hónapja vagyunk együtt.

Én 19, ő 20 éves.



2017. máj. 29. 20:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha ez számít valamit, nekem adta oda a szüzességét. Furcsa is, hogy ilyen hamar, hiszen 3db 1 éves kapcsolatai voltak ahol nem adta oda magát ahogy mondta nekem.
2017. máj. 29. 20:43
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez a hamar relatív, de miért nem bízik benned?
2017. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem bízik benned ha nem enged el, nem gondolod? Kar egyébként a múltra alapoznia az egészet.
2017. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónap után már tulajdonának tekint... gáz.

De ja jól értem nem is éltek együtt, szóval, miféle engedély?

2017. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

3 darab egy éves kapcsolat szex nélkül és ő csalódott mindhárom férfiban. Kitalálom, a gonosz, szemét férfiak szerettek volna szexelni a barátnőjükkel, de amikor ő egy év után sem akarta beadni a derekát hát lefeküdtek egy másik lánnyal. Gondolom ez lehetett a hatalmas csalódás és a pillanatnyi féltékenykedés oka.


A leírásod alapján szerintem a csaj nem 100-as, inkább menekülj.

2017. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, de ahol nincs szex 1 évig, az minden, csak nem kapcsolat. Barátnőd vagy fullentett vagy nem százas.
2017. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sírva mesélte nekem, hogy sokszor megalázták, stb... Arra én is gondoltam, hogy a bizalom csak szöveg volt, és nem bízik így igazán bennem. Nem igazán tud bánni egy kapcsolattal, mert az előző fiújai leszarták őt.
2017. máj. 29. 20:59
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem fog ez se sokáig tartani... TE nem az előző 3 vagy, ha ezt nem tudja felfogni, akkor belefáradsz hamar.

Meg hát neki is mi ebben a jó?

2017. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Figyi, lehet a barátnőd arról prédikál, hogy megbízik benned, de a tettei pont az ellenkezőjét sugallják.


Ahol potenciális csajozási lehetőséget lát, oda jönni akar, hogy szemmel tartson.A probléma egyértelműen a korábbi csalódásaiban keresendő.


Kérdés hogy az előző kapcsolatai milyen rég voltak és miben csalódott ott konkrétan? Az a gond, hogy nekem ez már inkább pszichológusi hatáskörnek tűnik, ezt te egyedül nem fogod tudni kezelni. Nem tudta a lány még ezeket feldolgozni, kéne neki szakértői segítség, ha van rá mód.

2017. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

A beszélgetésnek mi lett az eredménye? Az a "próbáltam" szócska ugyan sejtet valamit a végkimenetelről, de azért...

Mert főként ez lenne a kulcsa a kialakult szituációnak.


A lányról alapvetően az a véleményem, hogy túlzottan is az előző kapcsolataiból indul ki, azokra alapoz, és nagy valószínűséggel - hogyha tényleg olyanok voltak a fiúi, amilyeneknek leírja őket - rendesen levitték az önbizalmát/önbecsülését. Ebből kifolyólag a bizalmatlansága nem feltétlenül neked szól (másfél hónap vajmi kevés, bár azt sem tudom, mióta ismeritek egymást), hanem inkább önmagának, csupán szerencsétlen módon rád vetíti ki úgy, hogy szabályozni akar. (Plusz a szeme a terepen, ugyebár...)

Mindenképpen a helyzet tisztázásra kéne törekedni, és csak akkor felhúzni a nyúlcipőt, ha tényleg nem hajlandó változtatásra. :)


(20L)

2017. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!