Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit kell alkalmazkodnotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell alkalmazkodnotok egymáshoz párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Általánosságban véve, hetkoznapokra gondolok. Esetleg problémák a családi kapcsolatokban anyós, após, munkahely, gyerek ha előző házasságból származik, alacsony kereset miatti problémák.... bármi más.

Elsősorban 40 feletti férfiak és nők tapasztalataira lennék kiváncsi.



2017. jún. 18. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi az első naptól kezdve együtt ėlünk,hogy összejöttünk!Nem volf egyszerű,de mindkėt fėlnek engednie kell!Pėldák tömkelegėt tudnám felsorolni!Mikor reggel munkába kėszülődtünk,mindketten ugyanakkor indultunk!Ėn felkeltem majdnem egy órával elöbb,mivel kicsi fürdője volt,nem fėrtünk el ketten!Ėn elkėszültem elöbb,hogy ne zavarjam!Vagy pl ő este otthon edzett,kėsőn ėrt haza ėn meg hulla voltam mire ő vacsorázni akart,de mivel egyedül nem szeretek enni,megvártam!Nála otthon a hűtőben kaja nem volt,agglegėny minden nap kaját rendelt magának!Lassan mindennapossá vålt hogy főzök!Volt mindene,ami egy háztartásban kell,de dobozolva mivel 4ėve egyedül ėlt!1 szemėlynek tökėletes volt a lakás,de kettőnknek kevės volt minden!Ėn családi házban ėltem mindíg,nem bírtam megszokni a lakást!1ėv múlva találtam egy családi házat kertel!Neki praktikusabb volt a lakás,de azt mondta nekem,ha neked ez az álmod menjünk....persze ő is megszokta,szereti,ės azóta azt mondja nem menne vissza panelba!Iszonyatosan horkol,ėn meg rossz alvó vagyok!Ha nem bírom kimegyek aludni a nappaliba,vagy felkeltem ės kimegy ő!6ėve együtt vagyunk,2ėve házasodtunk!Megėri! :-)
2017. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah keredeti különbsėg..


Igen!Az is volt!Ėn hozzá kėpest alig kerestem valamennyit!Most is több mint adupláját hozza haza!De!Ő egy autófėnyező,aki egyedi mintákat kėszít!Ėn Eladó-Üzletvezető munkakörben sajnos nem keresem túl magam!Ez van!Volt egy ėletbiztosításom amiben sok pėnz volt!Mikor elkezdtük a kapcsolatunkat,ő volt nagy szarban anyagilag!Megszüntettem az ėletbiztosítást,ės a pėmzt neki adtam!Tehát eg oda vissza működik!Csak olyan párt kell találni aki ezt megėrdemli!Mi már egy ėvvel a kapcsolat kezdete elött ismertük meg egymást,ės napi kapcsolatban voltunk! :-) (1ėvig kerüllgetett,udvarolgatott mire beadtam a derekam)

2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát irigyellek:)! Az biztos, hogy sok megalkuvás van egy kapcsolatban, de ha egymást két ember kiegészíti, akkor így lehet együttélni. Én próbálok sok mindenben alkalmazkodni, viszont a párom nem ilyen, makacs és azt gondolja mindenben neki van igaza......és pont (ő is sokáig volt agglegény). Ráadásul kényszerből együtt kell élnünk anyósommal, mert mar nem tud magáról gondoskodni...... de a szája annál nagyobb, egy igazi fúria :-(..... ahelyett, hogy hálás lenne, hogy törődünk vele, kiszolgálom, stb.
2017. jún. 21. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Na az anyós kėrdės nagyon nehėz!A fėrjem elötti párkapcsolataimban az anyukák nem nagyon szerettek engem!Volt elėg dúrva is,mikor a srác előadta magát,otthon meg anyuci pici fia volt,anyuci meg egy kötekedö banya!Nem evett a főztömből,nem fogadott el pėnzt a számlákra,nem használta a tisztító vagy testápoló szereket amiket vettem....kötelezö volt pizsiben aludni... átėltem ezeket ės borzasztó idegesìtő tud lenni!Fėrjem anyukája messze lakik,hála ėgnek mėg egyszer sem találkoztam vele!Igazából kijelentette ismeretlenül;hogy nem kiváncsi rám,ugyhogy távol marad!Benne sem teng túl a jóindulat!Telefonon keresztül próbált már magyarázni!Elösször nem hitte el hogy lėtezem,aztán azėrt hivta a fėrjwm hogy adja meg neki az ex csaja számát mert hiányzik neki a lány,ės beszėlgetne vele (mert ő olyan aranyos volt) aztán mikor a fėrjem el akart vinni bemutatni azt mondta vár minket!Mikor odaėrtünk nem nyitott ajtót,írt egy sms-t h nincs otthon!Mikor bejelentette a fėrjem h esküvő lesz,felháborodott rajta!Tehát mi száműztük az igyekezetet hogy jóban legyünk!Ėrdekes módon az apákkal jól kijöttem mindíg!Ők nem utáltak!
2017. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezeket a dolgokat ésszel nehéz felfognom, családon belül, ok nélkül! miért kell utálkozni(?) Nálunk még nincs gyerek, de ha egyszer anyós leszek, nekem a gyerekem boldogsága lesz a legfontosabb.

Unokanővéremnek pl két jóképű felnőtt fia van és jó rájuk nézni, imádja a fiúk barátnőit, külső szemmel is látható a harmónia a családban.

2017. jún. 23. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!