Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ferfiakat miert akasztja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiakat miert akasztja ki, ha a parjuk azt mondja nekik, hogy nem vagyok a cseleded?

Figyelt kérdés
Harom eve elunk egyutt, en 24, o 32. Dolgozunk mindketten, felesben allunk mindent. En munka utan bevasarolok, otthon nekiallok vacsit csinalni, o addig a hiradot nezi, utana meg netezik a kanapen a laptopjan. Minden kieseik a kezebol, a furdoszobat koszosan hagyja maga utan. Osszekopkodi a tukrot fogkremmel, sz-rosan hagjya a vecet, ha borotvalkozik, a szorrel teli van a csap es nem tisztija el maga utan. Sokszor mondtam mar neki normalis hangon, hogy ha elmegy furdeni, akkor tiszta furdobe lep be, en is abba szeretnek menni utana, de csak legyintett es ignoralta a dolgot. Mindenben hanyag itthon, az en lakasomban lakunk, szeretem a rendet es a tisztasagot, de nem vagyok pedans. Ma kiakadtam azon, hogy osszefosta a vecet csurig, de nem tisztitta le maga utan. Szoltam neki, hogy van egy kis dolga a vecevel, de ram sem hederitett, probalta megint eljatszani, hogy nem tortent semmi es visszabujt netre. Mondtam, hogy nem vagyok a cseledje, erre duhrohamot kapott, orditozott, pofon vagott es elrohant. Nem engedem be tobbet, nalam vege van. A cuccat holnap elviheti, oda megy ahova akar, de nalam tobbet nem maradhat. Mi a csodat gondolnak a ferfiak, hogy valaki allandoan megy utanuk es eltisztitja a kakijukat a lakasban, legyen az nappali, konyha vagy furdoszoba??

2017. jún. 20. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy kidobtad.
2017. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted!!! Igénytelen barom az ilyen!
2017. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Napasztmeg, egy igazi here.

Szarosan hagyja a WC-t? Ennél undorítóbb nincs a világon. Remélem tényleg nem fogadod vissza azok után, hogy megütött.

2017. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Dehogy fogadom vissza, most hivott, hogy nincs hova mennie csak az anyjahoz, ne HOZZAK RA SZEGYENT. En meg mondtam neki, hogy utalok az anyjanak havi ezer forintot vecekefere, meg meg egyet tisztitoszerekre, foleg uvegtisztitora, csak engem hagyjon beken. Elmagyaraztam neki normal hangon, hogy szegyent o hozott ram, magara meg a lakasomra/lakasunkra, de nem ertette meg. A pofon rettentesen faj, de tul fogom elni, a pasim meg mehet vissza az anyukajahoz. :(
2017. jún. 20. 21:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

otthoni dolgokban én sem vagyok egy mintapéldány,de ez a pali tényleg egy kukamatyi lehet így a leírás alapján.

főleg,hogy nem is a saját lakásában volt,meg eleve hiányzott belőle az alap igényszint,ha nem is feléd de legalább önmaga felé.

2017. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy kidobtad. Vele az volt a baj, hogy eredendően igénytelen, mocskos ember, és mivel 32 éves, már nem sok esély van rá, hogy változni fog.

Ütés után én is szakítottam volna.


21/L

2017. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy kidobtad. De áruld már el hogy miért csak 3 év után tetted ezt meg? Mi a francnak hagytad magad szenvedni egy ilyen állattal ,ennyi időn keresztül? Számomra ez felfoghatatlan.
2017. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem miért szakítottál vele, de azt nem, hogy miért jöttél vele össze, miért akartad, hogy hozzád költözzön és miért éltél vele 3 évig.
2017. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mert konzervtiv felfogasu vagyok. Amellett meg Bika. Nekem letelemem a gondoskodas a csaladrol, nem gond hatfogasos vacsoval varni a ferfit. Tudod, az, hogy sietteben alapaosan vakarja ela a vecet es marad egy csopp barna nyom, az nem egyenlo azzal,hogy direket ott hagyja a telibefosott (szo szerint a felhajtott tetot is) furdot nekem. A beteg paromat apoltam mar nem egyszer, mostam utana hanyast es fosast, azzal semmi bajom nem volt. De pofonnal a tudomasomra hozni, hogy nekem ott van a helyem mellette, az azert kihozza belolem az "allatot".
2017. jún. 20. 23:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted,hogy kidobtad. En is kirugtam volna azonnal. A pofon utan csak veres lenne.

Rendetlen es koszosz vagyok ,de ez nagyon durva.

Minden kapcsolstot szakits meg es egyetlen fillert ne sdjal ennek a szemetnek.

N

2017. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!