Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ferfiakat miert akasztja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiakat miert akasztja ki, ha a parjuk azt mondja nekik, hogy nem vagyok a cseleded?

Figyelt kérdés
Harom eve elunk egyutt, en 24, o 32. Dolgozunk mindketten, felesben allunk mindent. En munka utan bevasarolok, otthon nekiallok vacsit csinalni, o addig a hiradot nezi, utana meg netezik a kanapen a laptopjan. Minden kieseik a kezebol, a furdoszobat koszosan hagyja maga utan. Osszekopkodi a tukrot fogkremmel, sz-rosan hagjya a vecet, ha borotvalkozik, a szorrel teli van a csap es nem tisztija el maga utan. Sokszor mondtam mar neki normalis hangon, hogy ha elmegy furdeni, akkor tiszta furdobe lep be, en is abba szeretnek menni utana, de csak legyintett es ignoralta a dolgot. Mindenben hanyag itthon, az en lakasomban lakunk, szeretem a rendet es a tisztasagot, de nem vagyok pedans. Ma kiakadtam azon, hogy osszefosta a vecet csurig, de nem tisztitta le maga utan. Szoltam neki, hogy van egy kis dolga a vecevel, de ram sem hederitett, probalta megint eljatszani, hogy nem tortent semmi es visszabujt netre. Mondtam, hogy nem vagyok a cseledje, erre duhrohamot kapott, orditozott, pofon vagott es elrohant. Nem engedem be tobbet, nalam vege van. A cuccat holnap elviheti, oda megy ahova akar, de nalam tobbet nem maradhat. Mi a csodat gondolnak a ferfiak, hogy valaki allandoan megy utanuk es eltisztitja a kakijukat a lakasban, legyen az nappali, konyha vagy furdoszoba??

2017. jún. 20. 21:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%

Nem a férfiakat, hane ma dúsbegeket, akikre ti ostoba nők buktok. ;)

És azért akad ki, mert ANNAK TARTOTT.

2017. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
volt egy 33 éves gyereked, egy 2 éves szobatisztaságával:)
2017. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

# 11

Jo lecke volt ez nekem, soha tobbet nem fogok egy felnott ferfira fozni es takaritani.

Visszapasszoltam a mamahotelbe, torolgesse az anyja a pici fia feneket.

2017. jún. 21. 15:26
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

De jól tetted, vissza ne engedd semmiképp.

Egyrészt undorító, igénytelen, ki is szolgáltatja magát, de még meg is üt? Százszor körbe kellett volna csókolnia, hogy eddig tűrtél.

De nagyon helyes, hogy most már nem.

2017. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
ebben miért általánosítasz a férfiakra ?
2017. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert képes voltál pont egy ilyen görénnyel összejönni, miért kell általánositani? 28N
2017. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

@13 én is férfi vagyok. :P

Mondjuk ha otthon vagyunk mindketten, akkor segítek főzni (ha dolgozok vagy mittomén, akkor ugye nem tudok).

2017. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy vettem észre, hogy nagyon sok "férfi" ilyen elkényeztetett hányadék. Még ha nem is mamamotel lakó pióca, de akkor sem képeske felnőni és emberhez méltó módon tartani a lakásukat.


Úgy néz ki, hogy valamit a szüleik nevelés közben csesztek el de nagyon csúnyán, hogy csak a lányoktól vannak ilyen emlebeteg elvárások, hogy legyen tiszta, pedáns, főzzön mosson takarítson, dolgozzon, és 8-10 óra munka után még lenyomjon egy második-harmadik műszakot is otthon, miközben a drága "férfi" ül a net/tv előtt és vakarja a valagát... Mert a kis takonycsimbóktól elég volt az is hogy farokkal jött a világra, neki nincsenek kötelességei...

Nagyon megértem a lezbikusokat.

2017. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenben egyetértek veled, kivéve a kérdés megfogalmazását... A "férfiakat" - azért egy egy kis takony, nem férfi.
2017. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez durva nagyon. Jól tetted, hogy kivágtad. Hogy bírtad eddig? Amikor még csak jártatok és néha mondjuk ott aludt akkor is ezt csinálta? És még Ő nem érti, hogy Ő hozott szégyent magára? és Rád! Még Neked lehet ez ciki, hogy ennyire igénytelen pasival leálltál. Nem mosogat, takarít maga után? De még a wc-t, kádat sem? Hála Isten ilyen pasit nem láttam. Ne állj vele szóba soha többet, ne vedd fel ha hív, ne írj neki vissza, felejtsd el teljesen.
2017. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!