Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mutatnátok olyan férfiakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok olyan férfiakat, akiket ti átlag alattinak tartotok?

Figyelt kérdés
Volt pár kérdés arról, hogy milyen egy átlagos férfi, hát lehet, hogy egy válogatós, felszínes p*csa vagyok, de nagyon kevés volt köztük, akik nem taszítottak határozottan, vagy tűntek gusztustalanul igénytelennek, belső ide vagy oda. De lehet, hogy csak kicsavart az ízlésem, mert a helyesnek tartottak között is némelyik olyan feminin volt, hogy bottal sem. Ezért vagyok kíváncsi arra, hogy nektek mi az átlag alatti, hátha az meg nekem tök elfogadható.:D
2017. jún. 12. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen csak két férfi ugrott be, akik számomra ijesztő külsővel rendelkeznek, de el kell ismerni mindkettő tehetséges humorista(!), az egyik Bruti, a másik Badár Sándor.
2017. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az én korosztályom, de nekem ők inkább az átlagos kategória.:D Lehet, huszonévesen kifejezetten jóképűek voltak mondjuk. :)
2017. jún. 12. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem átlag alatti pl. Pintér Tibor
2017. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajdú Péter például erősen átlag alatti, meg Habony Árpi is. Tipikus példák arra, mikor nem csak a külső visszataszító.
2017. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Hajdú Péter átlagos, nem alatti, tipikus apuka kinézete van
2017. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak kinézetről volt szó.:)

Nekem akiket eddig mondtatok, inkább átlagosak, Pintér Tibor például kifejezetten tetszett nekem anno és most sincs vele bajom. :D


Ellenben mondjuk azokkal a kopaszodó, túlnőtt szakállú, pocakos pacákokkal, akikről máshova linkeltek képet átlagos gyanánt, hát nem tudom... Lehet, hogy nagyon elcseszett ízlésem van, de ezerszer az, ami szerintetek átlag alatti. :D

2017. jún. 13. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!