Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan dolgozzátok fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel, ha különböző céljaitok vannak a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, hogy a párom 11-szer megy az idén nyaralni (amire emlékszem, és nem a családi nyaralónkba) szeptember végéig(1x egy hét külföld, amúgy hosszú hétvégék) 6-szor velem. De még így sem érzi azt, hogy elég programja van a nyárra. Engem ez hihetetlenül fusztrál, mert egyszerűen ennyi programot nem lehet élvezni szerintem (nincs is ennyi szabim, neki is kéne dolgozni, de nemérdekli, kirugni nem. fogják), és kicsit sajnálom is rá a pénzt (sajátja, de gyűjtünk lakásra). Ettől ideges vagyok ő meg megsértődik. A kompromisszum itt nem megoldás részéről, mert az elmúlt 20 évben mindig ilyen nyara volt, ha csak egyre azt mondom ne menjen, rögtön megsértődik. Hogy lehet ezt feldolgozni?
2017. júl. 2. 14:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyunk összenőve, szóval ha valamelyikünknek nincs kedve/ideje elutazni vagy elmenni adott programra, akkor elmegyünk egymás nélkül. Nincs rajta mit feldolgozni, mert nekünk ez így természetes.
2017. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen hatalmas életmódbeli különbségek vannak, az hosszú távon nem összeegyeztethető, én biztos nem maradnék így kapcsolatban valakivel
2017. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
eléggé egy elkényeztetett nőnek tűnik...
2017. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha nincs kompromisszum, akkor eléggé nehezen. Ha megsértődik, akkor a megsértődésről is érdemes lenne beszélgetni, hogy szívem, zavar hogy csak így tudjuk megbeszélni ezt a dolgot, nem gondolnánk át komolyabban, például a lakás ügyét is? stb
2017. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A probléma a pénz költés ebben a történetben. A külföldi út elég drága volt, de úgy voltam vele, hogy egyszer belefér. De ő ahelyett, hogy dolgozna és megpróbálna közös lakásra gyűjteni kirándulgat, amivel én nem tudok azonosulni (nyilvàn mind a két eset szerencsés, ha a pár két tagja egyetért, a kérdés azokhoz szólt, ahol van hasonló szemlélet beli probléma).
2017. júl. 2. 15:00
 6/27 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő...
2017. júl. 2. 15:01
 7/27 Költőnő? ***** válasza:
92%
Bírom, h egyeseknek egyből az esik le, hogy csak a nő lehet szar a kapcsolatban....
2017. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Sejtettem, hogy te vagy a nő. Mondjuk nekem felelőtlennek tűnik a srác, mert mi van, ha megszűnik a munkahelye. Akkor nem lesz lakás, sem nyaralgatás. Érdekes, hogy végigpihenné az egész nyarat. Szerintem az egész életet nem lehet átbulizni. Én lelépnék, ha nem változik, de minden helyzet más.
2017. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
egyetemen dolgozik + maszekol, nem fog megszűnni egyik sem, de ha mégis, akkor is el tud menni és ugyan ennyit fog kapni, ha nem többet
2017. júl. 2. 15:19
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez az első nyarunk, amikor befejeztük az egyetemet. A probléma az, hogy minden rokona tanár, ovónő stb. az egész családja ezt csinálja minden nyáron, a barátai meg még nem végeztek az egyetemen (vagy csak most, szóval szeptemberig nem dolgoznak).
2017. júl. 2. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!