Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Két szex között parotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két szex között parotokkal szoktatok incselkedni vagy van bármi intimitás köztetek?

Figyelt kérdés
Akár hülyéskedésből megfogjatok a másik fenekét,megjegyzitek milyen jol nezett ki a nadragban vagy, hogy ugy beinditottad h ezt-azt csinalna veletek vagy bármi ilyesmi. 20-25 év körülre gondolok több mint kb 2 éves kapcsolat után. Köszi :) L
2017. ápr. 18. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

3 eves egyutteles es napi szinten flortolok ,dorgolozom meg tapizom a pasim.

Nekem a napi szex lenne az alap.

33/N ( Tulleptem a korhatart,bocsi. )

2017. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
igen
2017. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez alap dolog szerintem, mindegy, hogy mennyi ideje vagytok együtt.

ha hiányoznak ezek az apró dolgok,akkor kezd megkopni valami.

2017. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most ahogy elkezdett ritkulni a szex, kezdem érezni, hogy ez is kb nullara csökkent es zavar. valaki azzal nyugtatott, hogy ferfiak inkabb vagy minden vagy semmire mennek, de en ezt nem hinnem. Ezért érdektelt
2017. ápr. 18. 15:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Két szex között?

Hát, 2 hónap alatt csak előfordul hogy incselkedünk egymással :-P

2017. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is gyakori a szex nélküli flörtölés, intimitás. Szerintem ha téged zavar ennek a hiánya, akkor kezdeményezd gyakrabban, hacsak párod nem mondja azt, hogy ő nem szeretné az ilyen apróságokat.

(19 éves lány, 25 éves fiú, majdnem 2 éves kapcsolat után)

2017. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Persze : "miért nem takarodsz a kurv anydba? még a szagodat sem tudom elviselni!etc..." + egy két pofon,aztán dugunk egy jót és kezdődik előről.
2017. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
alap dolog.. ehhez még szex se kell.
2017. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
énn már nagyon sokszor kezdemenyeztem vagy nem volt kedve es ram szolt vagy meg sem szólalt igazabol. csak egy oldalu az egesz. olyan mintha ilyesmire neki nem lenne szuksege. igy meg elveszi a kedvemet es inkább nem csinalnek semmit. csak igy ugy erzem mintha csak barati kapcsolatban lennenk. még is szeret folyamatosan mondja es heti ketheti szex
2017. ápr. 19. 07:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, összebújunk, de random a falhoz nyom, csókolgat, vagy én simogaom ott lenn... stb.
2017. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!