Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Hova költözhetnék így?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyok együtt, ebből 2,5 éve lakunk együtt egy albérletben. Közös kasszán vagyunk, így tudjuk fenntartani csak egyébként az önálló életet. Egy fizuból nem menne.

Az a helyzet, hogy eléggé kiábrándultam belőle az utóbbi 1 évben, ami most kezdett el tetőzni nálam, mert most is az xbox előtt ül. Gyakorlatilag ez megy minden nap, munka után. Megbeszéltük már ezerszer, hogy változtat, mindig hittem neki, de most betelt a pohár.

Szüleimmel nem vagyok jóban, haza költözni nem akarok. Viszont ha szakítunk, valamit lépnem kell, de ilyen kevés fizetésből nem tudnék egymagam egy lakást fenntartani.

Elég rossz helyzetben vagyok, mivel barátaim sincsenek, akikkel össze lehetne költözni.

Ti mit tennétek?


2017. júl. 4. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit rizikós megoldás, de nyár végétől pl. egyetemisták szoktak albérlőtársat keresni maguk mellé. Ha valóban nem sikerül a kapcsolatotokat rendezni a barátoddal, akkor ez is opció lehet.
2017. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Maradtok egy lakasban de mar nem alkottok 1 part. Meg esetleg ilyen megoldas lenne, bar uj parkapcsolat szempontjabol kicsit huzos, mert en sem jonnek ossze szivesen egy olyan novel aki egy allitolagos exel el egyutt...
2017. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

az xboxon felül minden oké?

mert akkor ezt lehet kezelni

2017. júl. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha az xboxon kívül nincs neki hobbija, és ha ezen kívül minden oké lenne vele, akkor én nem hagynám el emiatt. Még mindig jobb hogy otthon játszik, minthogy kocsmázzon és nőzzön!
2017. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Keress lakótársat
2017. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnék egyedül albérletbe menni ha szakítanánk, így kizárásos alapon maradna az, hogy lakótárssal - sajnos valszeg idegennel, mert bár vannak barátaim, de épp egyik sem költözés közepette lenne-.


Szóval marad a valakivel albérletbérlés, sajnos valószínűleg idegennel. Addig meg pár hétig-hónapig kénytelenek lesztek egy fedél alatt lenni. Elég sza.r helyzet, aki tud a szüleihez menni, annak sokkal könnyebb egy ilyen lépés..

2017. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én keresnék másik albérletet, albérlőtársakkal, ahol egy szoba az enyém lehetne.
2017. júl. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!