Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotok majdnem biztosan szörnyű apa lenne?

Figyelt kérdés

A párommal három éve vagyunk együtt, már egy jó ideje együtt is élünk. Nagyon rendes ember, egy hullámhosszon vagyunk, szeretjük egymást nagyon, és nagyon sokat törődik velem még mindig. Segít bármiben és támogat. De!


Eddig nem is nagyon érdekelt, viszont mostanában felmerült bennem, hogy talán ez tényleg tartós kapcsolat lesz és majd lehetnének gyerekeink. Ő viszont az elmúlt idő alatt egyáltalán nem bizonyult jó apának. A gyerekek közelében szörnyen türelmetlenné válik és idegessé, látványosan felidegesítik, és képtelen kontrollálni magát, süt róla, hogy kb ordítana velük. Sok unokatestvérének lett gyereke, azért láttam. Természetesen nem bántott senkit, csak kerülte őket, és mindig mondta, hogy mennyire szörnyű az egész, nem alszanak, romhalmaz az életük stb. Komolyan, előre tudnám borítékolni, hogy sz.r apa lenne.


Én se vágyok túlzottan gyerekre, de úgy gondoltam pár év múlva már azért meg kéne fontolni, de így semmi értelme nem lenne neki szülni. Másfelől viszont mi ketten nagyon szeretjük egymást és nagyon jól kijövünk, nem találnék másik olyan férfit, akivel ennyire azonosak a nézeteink, céljaink. Ti mit gondoltok?


25L 30F


2017. jan. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem kotelezo gyereket hozni a vilagra
2017. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ne vallaljatok gyereket.
2017. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Egy gyerekből alapvetően nem következik, hogy romhalmazzá váljon az élet.

Nyilván vannak nehezebb időszakok de ez messze nem szabad, hogy egyenlő legyen a romhalmazzal.

Szerintem egyszerűen rossz példát lát, neveletlen gyerek+ostoba szülők kombó, és ebből következően ő ezt egy teljesen negatív dologként éli meg.

A saját gyerekéhez amúgy mindenki teljesen máshogy viszonyul, ezen kívül az emberek is változnak és a véleményük, érzéseik is.

Most ezt mondja, lehet pár év múlva meg úgy fog könyörögni egy sajátért.

2017. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Pont azt akartam írni, mint az előző. Igen, erre szamos példa van. ☺

Le mernem fogadni, hogy ot éven belül változni fog. ☺

2017. jan. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt (sajnos) nem lehet előre tudni, ugyanis a saját gyermek teljesen más, mint egy idegen. Láttam én már férfiakat másodpercek alatt elolvadni, mikor először megpillantották a saját gyermeküket (pláne ha lány). De természetesen nincs garancia semmire. Arra sem, hogy az, aki idegen gyerekekkel jól elvan, a sajátot jól tolerálja napi 24 órában. Nem lehet összehasonlítani a két szituációt...
2017. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóval szembesültem. Bár én magamról tudom, hogy nem bírom a gyerekeket, nézd a saját féltestvéremet sem tudtam elviselni, igaz van közöttünk 8-10 év. Én megmondtam a barátnőmnek, ha ilyenre vágyik X éven belül, nem én leszek az, aki ezt teljesíti neki, és megértem, ha továbblép. Még együtt vagyunk, de tudom, hogy erre valahol vágyik.

neked kell tudni, hogy mit akarsz. Ha tudod, hogy neked ez kelleni fog pár éven belül, akkor barátkozz a gondolattal, hogy ezen az úton indulj el.

2017. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!