Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi az ideális együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az ideális együttlét az összeköltözésre?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 9 hónapja együtt vagyunk, ebből 2 hónapja együtt lakunk.

Én eleinte 2 jó barátommal laktam, de aztán nem nagyon egyeztünk, és a barátnőm felhozta, hogy mi lenne, ha össze költöznénk.


21 évesek vagyunk, mind a ketten.

Halál jól ki jövünk egymással, és nagyon megértjük egymást.

Mint minden kapcsolatban, nyilván vannak nehezebb napok, ezért ritkán a vannak megsértődések, de ezek mára, már szinte elmúltak.


Amikor még a 3-4-ik hónapban voltunk, akkor mondthatjuk, hogy mindennaposak voltak a veszekedések, konkrétan már majdnem szakítottunk is.


De most elég jól működnek a dolgok.


A témat, most nagyon szűken írtam le, mert azért bővebb események is voltak a hónapok alatt, csupán kíváncsi lennék, hogy néhány ember, hogy gondolná ezt.


2017. júl. 6. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Lakva ismerszik meg az ember, ha mindent rendben érez egy pár már 1-2hónap járás után érdemes, mert úgyis akkor derülnek ki a dolgok.
2017. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Èn úgy gondolom kell egy kapcsolatba az, hogy bizonyos ideig meglegyen a " randizós" időszak, szóval az amikor még csak jàrunk, talàlkozgatunk, de nem élünk együtt. Nàlunk ez egy év volt. Valahogy nem szerettem volna egy vad idegennel összeköltözni, szóval az ilyen egy hetes, pàr napos kapcsolatokra összeköltözni lutri, felelőtlenség. Persze akinek belefér, hogy cserélgesse az élettàrsait annak biztos rendben van. Nekem nem. Èn csak azzal akartam összeköltözni, akivel le akartam élni az életem, aki a hàzastàrsam is lesz . Lett is, fél évvel összeköltözés utàn. :)
2017. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek más. Szerintem a mi 1 évünk ideális volt összeköltözésre. Én úgy gondolom, lehetőségektől függetlenül igenis kell egy kapcsolatba az együtt járós időszak is, amikor még nem éltek együtt, csak rendszeresen találkoztok. Nálunk ez épphogy 1 évig tartott. Mire napra pontosan az évfordulónk jött, már pár napja együtt éltünk. Fél évre rá pedig össze is házasodtunk. :)

Túl sokáig nem érdemes húzni a dolgot, mert bár bizton állítom, hogy megismerni egymást lehet együttélés nélkül is, ha nem csak dugni jártok össze, viszont végső soron, a tényleges összeköltözés dönti el, hogy a kapcsolatotok komollyá válik, vagy véget ér.

Nézeteltérések minden kapcsolatban előfordulhatnak. Az a nem mindegy, hogy ez milyen mértékű, illetve, hogy hogyan kezelitek, milyen minőségű a kommunikáció kettőtök között.

2017. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!