Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyetemistaként akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistaként akarunk albérletbe menni de anyós nem nagyon akar segíteni. Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Huszonéves egyetemisták vagyunk a párommal, én most szeptemberben fogom kezdeni és felköltöznék emiatt BP-re. Legideálisabb az lenne ha vele kettesben vennénk ki egy lakást, az én szüleim támogatnak és ők is azt tartják jó ötletnek hogy párommal felesbe vegyünk ki egyet. Barátom anyja viszont elég nemtörődöm, nem nagyon akar segíteni az ügyben, mivel barátom alapból pesti és nála lakik, mos, főz, takarít rá, kész mamahotel és elviekben nem szorul rá hogy most albérletbe menjen. Emiatt a barátom sem fog vele komoly veszekedésekbe szállni, hogy ugyan segítsen már, mert ő sem akar még annyira önállósodni, legalábbis elvan ő úgy is mint a befőtt.

Nem akarok hozzájuk beköltözni, pedig még ezt is mondta az a nő. De számomra ő egy kibírhatatlan ember, most nem részletezném h anyukaként mekkora egy tapló a gyerekeivel meg amúgy is, és férfival se volt sztem évtizedek óta.

Félek hogy az lesz a vége hogy egyedül kell majd szobát keresnem, de olyan drágák az albérletárak, valamint a lakótársak is elég szerencse téma, hogy jó fejek lesznek-e. Visszahúzódó vagyok így az lett volna a legjobb ha a párommal leszek. De az anyja mindent elront.

Nem akarom hogy az legyen hogy miatta kell szakítanom a fiával. De mivel tőle függ amíg tanuló, nem tudom teljes mértékben ignorálni és elkerülni.

Mit tennétek a helyemben? Tényleg marad hogy egyedül megyek idegenek közé (már ha találok helyet)? Ez biztosan bélyeget tenne a kapcsoltunkra mert kevesebbet találkoznánk és alig lennének intim pillanataink ha mindegyik helyen van valaki a házban. Bárcsak az ő anyja is úgy állna hozzá mint az én szüleim, hogy támogat és örülne ha végre önállósodna a gyerek.

Pénzen pedig nem múlhat mert előszeretettel utazgat a nő külföldre csak úgy mert olcsó jegyet talált. Ha szeretné ennyire a fiát és akarná, akkor tudna spórolni simán hogy lemond pl erről, a számomra luxusba sorolt tevékenységéről.



2017. aug. 1. 18:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Minek fizetne a nő pluszba ha alapban Pesten vannak ? Menjen el a fia dolgozni ha annyira el akar menni albérletbe,de mint írtad nem is akar önállósodni !
2017. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

Most őszintén. Mi a fenének fizessen albérletet a barátod anyukája (NEM anyós), mikor helyben lakik? Azért, mert neked olyan kedved van? Miattad mondjon le az utazásról? El vagy tájolódva. A fiú, majd ha végez és dolgozik, akkor elköltözhet ha akar.


"a számomra luxusba sorolt tevékenységéről"

Számomra meg az a luxus, hogy egy kerülettel odébb béreljünk még egy lakást.

2017. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy meg agyamat eldobom, hogy te akarod megmondani, hogy a barátod anyha mire költsön és mire ne.
2017. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
De miért fizetne a nő albérletet a huszonéves fiának? Örüljön a srác, hogy felnőtt férfi létére az anyja még mindig főz, mos, takarít rá. Sőt, még téged is befogadna. Erre te elmondod minden szarnak. Kissé furcsán gondolkozol. Azt is megkérdezhetném, miért huszonévesen kezded az egyetemet? Vállaljatok mindketten munkát az egyetem mellett, talán akkor ki tudtok bérelni egy garzont.
2017. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nincs saját jövedelmetek, kénytelenek vagytok alkalmazkodni. Bocs, de semmi közöd hozzá, hogy a párod anyja mire költi a pénzét. Nincs ismerősöd, aki szintén Budapesten kezdi az egyetemet és össze tudnátok költözni? Persze másokkal összeköltözni mindig lutri, de legalább nem vadidegenekkel kellene együtt élni. Ha van saját szobád, akkor az "intim pillanatok" megoldása sem lehetetlen.
2017. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hogy "az a nő" meg taplo, de azert adjon mar nektek penzt, mert amugy az alberlet olyan draga... ha ekkora felnott no vagy, akkor ideje kinoni abbol, hogy anyuka oldja meg a te gondodat. Plane mikor igy beszelsz rola. Elvarasok vannak, azt latom.
2017. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én még most érettségiztem így most van itt az ideje az egyetemnek nekem. Első éveben még nem akarok dolgozni hogy legyen elég időm tanulni aztán ha második lazább akkor onnantól dolgoznék.

A huszonévest azért írtam mert nem akartam pontos lenni az évekkel, de a barátom már jóval idősebb és sok évet halasztott, semmittevéssel töltött a mamahotelben most viszont ezt végre komolyan el akarja végezni.

Ideje lenne önállósodnia és a nőnek is ezt sürgetni hogy ne a nyakán lakjon majd még 30 évesen is!

2017. aug. 1. 19:04
 8/31 A kérdező kommentje:

Igenis elhordom egy szarnak mert a barátomat nem egyszer megütötte, lehordja állandóan, hülyének nézi és 0 tisztelet van felé. Szerintem ilyen nő az anyák szegéyne de mint mondom nem akartam ezt részletezni mert nem téma.

Egyszerűen legalább ez a minimum ha annyira utálja a gyerekét akkor legalább tegyen érte hogy végre kevesebbet kelljen látnia.

Mivel van több gyerek is nyilván neki is elvégzi a házimunkát.

2017. aug. 1. 19:08
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

De az önállósodás nem azt jelenti, hogy anyu fizeti az albérletet :D

A barátodat nyaggasd, hogy menjen el dolgozni!

2017. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor a barátod egy lusta disznó. Tényleg örülhet, hogy az anyja ennek ellenére teljes ellátásban részesíti. Felmerül a kérdés, hogy tényleg azt gondolod, hogy ilyen férfira van szükséged?
2017. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!