Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyetemistaként akarunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistaként akarunk albérletbe menni de anyós nem nagyon akar segíteni. Mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés

Huszonéves egyetemisták vagyunk a párommal, én most szeptemberben fogom kezdeni és felköltöznék emiatt BP-re. Legideálisabb az lenne ha vele kettesben vennénk ki egy lakást, az én szüleim támogatnak és ők is azt tartják jó ötletnek hogy párommal felesbe vegyünk ki egyet. Barátom anyja viszont elég nemtörődöm, nem nagyon akar segíteni az ügyben, mivel barátom alapból pesti és nála lakik, mos, főz, takarít rá, kész mamahotel és elviekben nem szorul rá hogy most albérletbe menjen. Emiatt a barátom sem fog vele komoly veszekedésekbe szállni, hogy ugyan segítsen már, mert ő sem akar még annyira önállósodni, legalábbis elvan ő úgy is mint a befőtt.

Nem akarok hozzájuk beköltözni, pedig még ezt is mondta az a nő. De számomra ő egy kibírhatatlan ember, most nem részletezném h anyukaként mekkora egy tapló a gyerekeivel meg amúgy is, és férfival se volt sztem évtizedek óta.

Félek hogy az lesz a vége hogy egyedül kell majd szobát keresnem, de olyan drágák az albérletárak, valamint a lakótársak is elég szerencse téma, hogy jó fejek lesznek-e. Visszahúzódó vagyok így az lett volna a legjobb ha a párommal leszek. De az anyja mindent elront.

Nem akarom hogy az legyen hogy miatta kell szakítanom a fiával. De mivel tőle függ amíg tanuló, nem tudom teljes mértékben ignorálni és elkerülni.

Mit tennétek a helyemben? Tényleg marad hogy egyedül megyek idegenek közé (már ha találok helyet)? Ez biztosan bélyeget tenne a kapcsoltunkra mert kevesebbet találkoznánk és alig lennének intim pillanataink ha mindegyik helyen van valaki a házban. Bárcsak az ő anyja is úgy állna hozzá mint az én szüleim, hogy támogat és örülne ha végre önállósodna a gyerek.

Pénzen pedig nem múlhat mert előszeretettel utazgat a nő külföldre csak úgy mert olcsó jegyet talált. Ha szeretné ennyire a fiát és akarná, akkor tudna spórolni simán hogy lemond pl erről, a számomra luxusba sorolt tevékenységéről.



2017. aug. 1. 18:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind oke, valoban borzaszto. De akkor a penze se kelljen, ne arra appelald az eledet, mert az meg teged tesz szanalmassa. Fujsz, taplozol, de adja a penzt minden honapban, mert te dolgozni nem akarsz? Az elvarasok melle novessz kis ertekrendet is, mert ez igy gaz konkretan.
2017. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A leírasod szerint a pasid pont illik az anyjához.

Amúgymeg eleve mit akarsz, amikor a hapsi sem akar összeköltözni veled?

2017. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Mihez kezdhetnél? Nőjj fel királylány! Intimkedni felnőtt vagy, akkor élni is az legyél. Ne egy másik felnőtt mondjon le a luxusáról a te luxosod javára. Neked nem tartozik ez a "nő" semmivel.
2017. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ha ő nem tartozik nekem semmivel azt jelenti én sem tartozom neki semmivel?

Értem amit mondtok és elgondolkozom rajta, de akkor majd ha neki kell segítség a jövőben felemlegethetem hogy ő sem volt itt nekem amikor kellett volna?

2017. aug. 1. 19:27
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
De ott volt. Megosztotta volna a lakását veled, csak te nem éltél a lehetőséggel. Tényleg el kellene gondolkoznod!
2017. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
De te az eletedet (az allitolag onallo felnott eletedet) szeretned vele finansziroztatni... ez a segitsegtol eleg messze van. Ezt eltartasnak hivjak. Ki ez a taplo neked allitasod szerint, hogy el kene teged tartania? :D Nyugodtan alljal neki dolgozni, a lusta pasikad is alljon neki, es meg lesz oldva a helyzet.
2017. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
18%
Igen, dolgoznia kellene a lustájának, ha albérletbe akarna veled menni. Nyilván kényelmesebb neki a mamahotel. Azért durva, hogy ilyen srácoknak van barátnője, akik semmit sem csinálnak, lógnak a levegőben huszonéves korukban is és semmi életcéljuk nincs. Ezek után mondják azt a nők a dolgozó, magát ellátó, de még otthon lakó huszonéves férfiakra, hogy mamahotelben élnek. :D Pfff.
2017. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám:"Pista, vagy a sarkadra állsz anyáddal szemben, vagy kettőnknek vége."

Ha az anyját választja, akkor társulj be valahova albérlőként,ha anyudék úgyis támogatnak.Ha meg nem akarod ezzel terhelni őket,vállalj suli mellé munkát.Ha akarsz,ott tényleg találsz.

2017. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ideje lenne önállósodnia és a nőnek is ezt sürgetni hogy ne a nyakán lakjon majd még 30 évesen is!"


AZ minden, csak nem önállósodás, ja más fizeti neki a lakást.



"de akkor majd ha neki kell segítség a jövőben felemlegethetem hogy ő sem volt itt nekem amikor kellett volna?"


Drága, ő felajánlotta, hogy odaköltözhetsz. Neked nem tetszik, ok, de nehogy már azt várd el, hogy a 30 éves, semmirekellő fiának még albérletet is fizessen. Lassan középkorú a pasi és se nem dolgozott, se nem igazán tanult eddig. Biztos, hogy ő kell neked?

2017. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nem engem tartana el hanem a saját gyerekét és közben segíti hogy önállósodjon, mert otthon így mellette azt sem fogja megtanulni hogy elmosogatunk evés után és kiteregetjük a vizes ruhát. Valahol igenis el kell kezdeni önállósodnia!


Lehet nem fogom vele leélni az életem de most ez a helyzet egy igen jó vizsga, hogy mi lesz ebben az egy évben velünk. Én is jobban örülnék egy önállóbb pasinak .

2017. aug. 1. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!