Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha most kitalálná a párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most kitalálná a párotok, hogy kutyát/macskát akarna tartani, támogatnátok benne?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Kertes házban miért is ne ?
2017. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
A kutyát igen. Cicát csak udvaron. Sajnos a macskákkal nem vagyok jó barátságban.
2017. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Macskát lakásban kizárt, allergiás vagyok rá. Kutya, illetve kinti cica simán jöhet.
2017. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Kutyat lakasban nem. Macska johet, bar mar van egy de orulnek tobbnek. Szeretem a kutyakat is de lakasba nem tartom oket eleg tisztanak, illetve idegesitene hosszu tavon az izgagasaguk :D A macska elvan egyedul amig dolgozom, elintezi maganak a dolgait, egy kutyaval csak a baj lenne.
2017. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Én nem engedném, mert nem szeretem az állatokat. Azzal a feltétellel sem, ha ő gondozná őket, mert ez úgysem lenne így 100 százalékig, legalábbis én nem tudom elképzelni, hogy a következő 10-20 évben, amíg az állat él egyszer sem kell majd besegítenem, mert az ígérgetés sok mindenkinek megy, de a megvalósítás annál kevésbé. 22/F
2017. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Ahol állat lesz, ott én nem akarok lakni. Szóval lehet dönteni 😃


Volt mindenféle állatunk gyerekkoromban, elég volt egy életre. Több a gond velük, mint a hasznuk :(

2017. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi közösen döntöttünk állat mellett 7 évvel ezelőtt. Nyuszit vettünk, aki sajnos 6 évesen meghalt. Most van 2 másik nyuszink, ami szintén közös döntés volt.

Úgy nem lehet állatot tartani egy párkapcsolatban, hogy a csak az egyik fél akarja

2017. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Kutyát soha, macskából van kettő meg gekkóból is. Bármi más is jöhet, nyúl, papgáj, felőlem aztán hörcsög, kígyó vagy pók is, csak kutya ne...
2017. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Tartson olyat, ami akváriumban, terráriumban lakik, de emlős, madár ott nem lakhat, ahol én. Kutya, macska meg főleg nem. De ezt lebeszéltük az elején, és közös elv szerencsére.
2017. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Persze, ha én is tarthatok akkor egy cicát :)

Ö kutyás, én macskás, ha valaha kertes házba költözünk, jön az állat is, mert szeretjük öket.

2017. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!