Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-40 feletti feleségeknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 feletti feleségeknél miért gyakori a félrelépés, titkos szerető tartása?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön is sok ilyen korú feleséggel futok össze, akik titkos szex kapcsolatot keresnek. Ilyenkor kezd már ellaposodni a házasságuk és ezért kell egy titkos szerető nekik? Vagy nem kapják meg szexuálisan és érzelmileg amire vágynak a férjüktől?

2017. aug. 7. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Mert ribik.

(a felrelepo férfiakat ugyanúgy elitelem)

2017. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

1. Nem kéne általánosítani, ez csak néhány személyre jellemző, nem mindenkire.

2. Az ilyen olcsó r..bncok, gerinctelen gyáva személyek.

3. Lusták megoldani a felmerülő problémát a kapcsolatban, ezért a könnyebbik utat választják, ami a megcsalást.

4. Nem lehet tudni, hogy mi áll a háttérben, de meg kéne oldani a problémát.

2017. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el őket. Szerintem mindkét fél hibás ebben. Egy házasság két emberről szól végül is.
2017. aug. 7. 17:35
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy a férjük is titkos szeretőt tart vagy nem foglalkozik a feleséggel. Még ők se 70 évesek hogy lemondjanak a sexről.

De az lenne a normális ha inkabb azon dolgoznának, hogy működjön a házasságuk.

2017. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem sok ilyen feleséggel volt már titkos viszonyom, és az a jó bennük, hogy ők sem akarnak túl sok érzelmet bele vinni a dologba, csak szexet akarnak és ügyelnek nagyon a diszkrécióra is.
2017. aug. 7. 17:40
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem sok ilyen feleséggel volt már titkos viszonyom,"


És ahelyett, hogy elküldted volna őket a büdös fenébe, hogy mégis hogy képzelik ezt, hogy miért nem hajlandók a párjukkal megbeszélni a problémát, te belementél a játszmába.

Gondolom arra nem gondoltál még soha, hogy te meg vérig lennél sértve, hogy ha egyszer a te párod is dettó ugyanezt csinálná.


Attól, hogy valaki h..lye, attól miért kell neked is ugyanazzá válnod?

2017. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Nekem sok ilyen feleséggel volt már titkos viszonyom, "


Ebben az esetben első kézből kaphatsz választ a szeretődtől.

2017. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Ebben az esetben első kézből kaphatsz választ a szeretődtől."


Nem szoktam ezt firtatni, nehogy kellemetlenül érezze magát emiatt, az egyikünknek sem volna érdeke, de valahol kíváncsi vagyok azért az okokra.

2017. aug. 7. 17:57
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyenek többnyire csak kalandra vágynak, hogy újra nőnek érezhessék magukat, újra kívánatosnak és gyönyörűnek, újra értékesnek, majd ezt megkapják egy ideig aztán a többség visszamegy a férjéhez.

Nem vagyok rá büszke de 2 ilyen nővel is volt viszonyom.

2017. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó jól írja. A pasik többsége sohasem tanulja meg, mi kell a nő lelkének ahhoz, hogy maradéktalanul boldog lehessen mellette. Nem is könnyű, hisz a férfi férfiaggyal gondolkodik, a nő pedig a megérzései mentén. De minden ember boldog akar lenni. A nő is. Sokszor megvan minden egyebe, ami egy biztonságos és kiegyensúlyozott párkapcsolathoz szükséges, csak az az icipici plusz hiányzik, hogy újra nőnek tudja magát érezni. Ezért em lenézni kéne, hanem kicsivel többet tudni a női lélek rejtelmeiről.
2017. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!