Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti párkapcsolatotok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párkapcsolatotok is átalakult? Nekem kétségeim vannak.

Figyelt kérdés
Úgy érzem 16 év után elmúlt az az érzés, ami miatt összejöttem a párommal. Szeretem még, de ez nem ugyanaz, mint az elején. Tudom, hogy képes leszek leélni vele az életem mert jó együtt, de úgy érzem az én érzelmeim másabbak mint azoké, akik hasonlóan régóta, vagy még régebb óta élnek együtt. Nagyon sok házaspár, akik már hosszú ideje vannak együtt, úgy tűnnek nekem, mintha még mindig úgy szeretnék egymást, minta most ismerkedtek volna meg.

2017. aug. 19. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az izgalom nincs már meg, mint 15 éve. Viszont sokkal jobban érzem, hogy összetartozunk. Nagyon összekovácsoltak minket az évek. Most is szerelmesek vagyunk. De ez sokkal mélyebb szerelem. Mi most sokkal többet törődünk egymással, mint az első pár évben. Sokkal több az intimitás is.
2017. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi se olyan mint régen. Reggel felkelunk reggeli lelépek melózni este hazajövök, alvás majd kelés újra.

Én ezt eléggé megszokasnak mondom. Persze én is atolelem meg puszit adok neki kívülről olyan mintha dúlna a szerelem de megszoktam ezt a mozdulatsort.

2017. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi még csak 8 éve vagyunk együtt, de nagyon sokat változott az érzés. Viszont nem negatív irányba, sokkal inkább az első válaszolóéhoz hasonlítanám a dolgot. Sokkal mélyebben és intenzívebben szeretem őt. Anno el tudtam képzelni nélküle, a rózsaszín felhő ellenére is. Most nincs rózsaszín felhő, de egy olyan kötődés van, ami miatt nem is tudnék belegondolni, hogy valaha, bárki mással lehetnék ilyen kapcsolatban. Imádom a humorát, a szex csodás, elképesztően jó apa. És ezek a dolgok nekem sokkal vonzóbbak és szerelmet keltőbbek, mint az, hogy az elején többször hozott virágot, vagy az, hogy nincs olyan izgalom a kapcsolatunkban, hogy mikor kéri meg a kezem, milyen lesz az esküvőnk, mikor lesz gyerekünk... Hiszen ezeken már túl vagyunk.
2017. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!