Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Domináns nők, miből látszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns nők, miből látszik, hogy a kapcsolataitokban ti vagytok a dominánsabb fél?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 09:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez a ki megy elöl dolog nem igaz. Az előző kapcsolatomban 100%-ig én voltam a dominánsabb, és udvariasságból engedtem előre a barátnőmet ilyenkor, hülyén is nézne ki ha egyszercsak bevágnák elé és elkezdeném magam után "húzni" :D De helyzetfüggő persze, attól függ kit kell kikerülni, mekkora helyen, stb.


32F

2018. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Ismerőséknél is az van hogy mindig a férfi hunyászkodik meg, illetve az első nyikkra is pénzeli a nőt. Ha a nő pár pillanatra elmegy hogy mindjárt jön, addig fel sem találja magát csak az ajtot lesegeti mikor tér vissza. Mindeközben sikeres vállalkozást vezető férfi aki jófej, jó haver, csak a nőjével való kontextusból jön le, hogy amúgy egy papucs. Dehát ilyenekből lesz ugye a jó férj és apa, nem véletlenül nincs kidobva.
2018. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezek a ruhaboltos valaszok de igazak...:)) Jot mosolyogtam... meg azt is hozzatennem mikor a hapsi egy sorral lentebb nezelodik a no meg idegesen fel ala keresi majd minden no nemure a soron gyilkos tekintettel nez majd hisztit csap a hapsijanak hol jart o meg magyarazkodasba kezd..:))
2018. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
kipofozom ha nem tetszik neki valami,ha anyutól nem kapta meg tőlem megfogja !
2021. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Lehengerlem a férfiak többségét. Vannak különféle meglepetés praktikáim...
2021. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

nem vált be a "nehéz a cuccom" ezért kérem hogy jöjjön elém a metróhoz

étteremben én kommunikálok a személyzettel

mikor randiztunk, akkor szóban megkérdeztem hogy mikor fogja már meg a kezem

sokkal több csókot kezdeményezek

ha leülünk egymás mellé, akkor pl érintést, összebújást is legtöbször én vagyok aki kezdeményez

nyaralás tervezésnél én nézek ki 2-3 úticélt és úgy választunke gyütt

én számolom át nyaralásnál avgy együtt töltött htévégénél a pénzügyeket

ennyi jut eszembe de ami általában igaz, hogy mire neki valami eszébe jutna (vagy eszébe se jutna) addigra megcsinálom (pl menjünk ynaralni - megbeszélve. és akkor én egyeztetem össze az időpontokat és három nappal később már mutatom a lehetőségeket. ő emg még ott tart, hogy felírja az időpontokat hogy megyünk ynaralni. de pl arra nem gondol, hogy hova, mennyiért stb)

2021. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Amiket itt felsoroltak, rohadtul nem arról szólnak, mint ami a kérdés.
2021. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ajdjdkkd
2021. okt. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!