Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Még lehet olyan a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet olyan a kapcsolatunk mint rég?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a barátnőmmel úgy 2éve vagyunk 1ütt és mind ketten hosszútávra tervezünk és minden rendbe nagyjából, de úgy érzem 1kicsit kezd monotonná válni. A szex sem olyan mint régen, már 1idelye nem áll úgy fel mint régebben, pedig 10/10es a barátnőm nekem de valamiért nem a régi. Sokszor megyünk el valamilyen programra de azokat sem élvezzük már annyira szerintem. Beszéltem vele erről és ő azt mondja h nagyon boldog, de már nem látom azt az önfeledt boldogságot rajta. Attól félek h a kapcsolatunk ellaposodik és végetér. Abban szeretnék tanácsot kérni h hogyan frissítsem fel a kapcsolatunkat? a programokkal nincs gond mert mindenfélére elviszem, a humor faktor is mindig megvan, illetve a romantika. Az a bizonyos teljes szerelem hiányzik, amikor csak bámuljuk egymást mert annyira érdekel a másik, meg az ilyen érzések/tettek hiányoznak. vagy ezt nem lehet visszahozni? Olyanok vagyunk pont mint akik 2éve 1ütt vannak és tudom hülyeségnek hangzik mert így van, de ha van rá lehetőség akkor azt akarom mint a kapcsolatunk elején.
2017. aug. 20. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mar nem lehet visszahozni amilyen az elejen volt. Biologiai oka van hogy miert olyan az elejen amilyen, de hosszu tavon ez mindig elmulik.
2017. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy két ember csak úgy szimplán megunja a végén egymást.
2017. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Én is ettől tartok, de azért reménykedek hátha van valami ami ha nem is azt de hasonlót el tud érni

#2 Nem untuk meg 1mást, állandóan tervezünk meg jólérezzük magunkat a másikkal, csak nekem hiányzik a fülig szerelem élet vele. Mert a mostani 1átlagos kapcsolat

2017. aug. 20. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan már nem lesz, mint az elején. Viszont lehet annál sokkal jobb. Most fogadd el, hogy ilyen. Ne akard mindenáron megszerelni. Nem romlott el, csak átalakul. Tartsatok ki, egy kicsit figyeljetek saját magatokra. Nem muszáj a programokat sem nyomatni. Lehet, hogy most épp nem programok kellenének, hanem egy kis befelé fordulás, egymásra figyelés, világmegváltó beszélgetések. Ez persze nem megy parancsszóra. Nálunk legalábbis mindig lehetetlen időpontban sikerülnek a nagy beszélgetèsek. Csak úgy, a semmiből jönnek.
2017. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, igen, a leírtak alapjá, kezd ellaposodni a kapcsolatotok, bár azt nektek kell érezni, hogy menthető- e még.
2017. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 45 evesen 3 ev utan fulig szerelmesek vagyunk meg es olyan mint az elso randi...de nem tudom min mulik. Mi rettentoen kotodunk egymashoz es maximalisan lelki tarsak vagyunk.
2017. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi két év után már szakítás szélén álltunk az exszel.

Baj volt, sok kisebb, és nem lehetett vele beszélni. Állítólag boldog volt velem, hát, nem úgy tűnt. Még fél év és szét is mentünk.


A párommal másfél éve vagyunk együtt, minden nap megkvánjuk egymást, hétvégente programozunk, beszélgetünk, érdeklődünk, viccelődünk.

Nyilván nem teljesen ugyanolyan, mint az elején, változik, de amíg teszünk érte, addig nem lesz baj.

2017. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

,, már a szex se olyan mint régen" te neked a nő csak a szexre kell, mint egy eszköz?

Szegény lánnyal meg gondolom elhiteted hogy szerelem van köztetek...

Amikor épp nem vagytok kanosak akkor romantikára vágytok, aztán mikor beüt a kanosodás, akkor egyből megakarjátok alázni a barátnőtöket fejen állva lógva a kanapéról orálisan.. Szerinted ez normális?

Amúgy... Kanosodás nélkül szerelem se lenne jólvan, meg szerelem nélkül se lenne kanosodás, na de hát azért akkor is,ki van hogy idegeneknek a párkapcsolatát kell néznem, meg a kanos erőszakos urát.. Ki nem szarja le a párkapcsolatotokat .... Csicska gyerek

2017. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!