Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom a haverjaival akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a haverjaival akar lakni helyettem. Jogos részemről, hogy kilépek a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 évig együtt laktunk. Mindketten Budapesten szeretnénk dolgozni, viszont a barátomnak nem volt egyértelmű, hogy közös albérletbe megyünk. Sok haverja, barátja lakik ott és kapott már tőlük ajánlatot összeköltözésre. Ez nekem nagyon rosszul esett, mert ennyi idősen, 2 év együttélés után nem akarok hátrafelé haladni. Végre egy közös lakást akarok ahol csak ketten élünk, nem zavar senki (korábban csak szobát béreltünk). Úgy érzem, hogy neki nem ez van szem előtt és így nem látom értelmét ennek az egésznek. Beszéltünk erről, azt mondta, hogy vagy a barátaival VAGY velem lakna, tehát "nem helyezi őket előrébb", de ezzel én nem vagyok kisegítve. A hozzáállásával van a problémám. Valamint lehet, hogy olcsóbban jönne ki ha a barátaival lakna és nem velem. Így viszont nekem egyedül kell fizetnem mindent, ahelyett, hogy feleznénk a bérleti díjat, rezsit.

Szívem szerint nem is a felnőtt párkapcsolatok témakörbe írtam volna ezt a kérdést, mert úgy érzem visszasüllyedtünk ezzel a tinikorszakunkba.



2017. aug. 18. 07:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleg fura lenne, hab 25 evesen a baratnője helyett a haverjaival költözne össze, úgy hogy te meg fizesd egyedül az albérletet (vagy te is lakórltarsakkal). ez így tényleg nem felnőtt kategória.
2017. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogos
2017. aug. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogos, ez nagyon gáz, ha 2 év együttélés után egyáltalán ilyen eszébe jut és nem automatikusan veled tervez. Téged is csak lakótársnak gondolt, akit majd jól lecserél??
2017. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
neked van igazad... ebbe így bele ne menj.
2017. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha szakitasz o meg ijedteben inkabb belemegy h veled lakjon akkor nehogy bedolj ennek! Azert tenne h megtartson, nem azert mert ez a vagya. Nagyon sajnalom amugy. :( Amugy a baratod baratai jo nagy fszkalapok, h ennyire nincsenek tekintettel arra h ti egy par vagytok, nem csak dugopajtik. Igaz a mondas, madarat tollarol, embert baratjarol.
2017. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak felvetette volna,másnap már raktam volna ki egy bőröndbe pár cuccot,többi ment volna a hajléktalanoknak és zárt cseréltem volna.
2017. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van.
2017. aug. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy ezt elmondta, azonnal kidobtam volna.
2017. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Innen le kell lépni, és minél előbb.Te csak átmeneti megoldás vagy a pasinak, amíg nem talál jobbat, a probléma forrása itt van.
2017. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van.
2017. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!