Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Távkapcsolat esetében mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat esetében mindig a nőnek kell a férfihoz költöznie, vagy a férfi is költözhet a nőhöz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy megegyeznek.
2017. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted ki tiltaná meg az egyiket vagy másikat?????
2017. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezt most tényleg komolyan megkérdezted..?Beszarok rajtatok..
2017. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekem az jött le a tőlem messze lakó férfiak részéről, hogy ha a pasinak van egy jó munkahelye akkor azt nem fogja otthagyni.... volt már egy olyan aki úgy beszélt a munkahelyéről mintha annál jobbat keresve sem találna sehol....

Azután hogy beszéltem kettővel a neten keresztül, végül hagytam az ilyesmit.

2017. szept. 1. 17:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az 1999.évi "Tavkapcsolatok es egyeb tarsas viszonyok" 56.bekezdes 34.paragrafusanak B oldala kimondja, hogy igen. Csakis no nemu allampolgar koltozhet ferfihoz. Ferfi nemu harmadik orszagbeli allampolgar tavkapcsolat okan koltozessel nem kaphat tartozkodasi engedelyt, ezert a koltozes lehetetlenne valik.
2017. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
De viccen kivul. Pl. nalunk parom mas orszagban el. Ket vallalkozasa, ingatlanok, amiket kezelni kell stb. mind ott van, nekem itthon nincs rendes munkam, mert egyetemre jarok, nincs vallalkozasom. Egyertelmu hogy en megyek oda, es nem ot kenyszeritem, hogy idejojjon a semmibe es ketten keresgeljunk munkat.
2017. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, akikkel én beszéltem, azok mind a ketten istenítették a munkahelyüket, pedig én nem is faggattam róla őket, úgy beszéltek róla, mintha annál jobb munkát keresve se találnának sehol és mint akik sehogy se tudnának tőle megválni. Ebből az jön le nekem, hogy semmi pénzért nem költöznének sehova.... és méghogy új munkahely? Ugyanmár, ilyenről hallani se akarnának az ilyenek.
2017. szept. 1. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Mekkora az a távolság?!
2017. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
200 kilóméter körülbelül.
2017. szept. 1. 17:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hatha neked van/lenne nem tudhatom egy szuper munkahelyed, akkor te se dobnad olyan konnyeden, gondolom. Ha meg bebetonozott eleted van, es a valtozas szoba sem johet, akkor meg ne ismerkedj tavolsaggal.
2017. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!