Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Távkapcsolat esetében mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat esetében mindig a nőnek kell a férfihoz költöznie, vagy a férfi is költözhet a nőhöz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 és fél éve vagyunk 200 km-es távkapcsiban. Nekem megvan az álommelóm, én nem hagyom ott. Párom munkája sokkal könnyebben pótolható, tehát ő könnyebben tud szerezni másik állást. Ő fog költözni az én városomba.


ő 33F, én 27N

2017. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha a pasinak van egy jó munkahelye akkor azt nem fogja otthagyni...." - Miért, egy nőnek ott kellene hagynia egy kapcsolatért, ha van egy jó munkahelye?

Általában az költözik, aki mobilabb. A szüleimnél úgy volt, hogy anyám költözött apámhoz, de nem azért, mert ő volt a nő, hanem mert ő akkor még főiskolás volt, amikor megismerkedtek, apámnak viszont már stabil munkája volt. Apám Budapesten élt és dolgozott, anyám Debrecenben tanult, és kollégista volt, miután lediplomázott, ő költözött Budapestre, és itt keresett munkát.

Ha mindkét félnek van stabil munkája, úgy már nehezebb, én pl. már nem szívesen mennék bele távkapcsolatba, mert nem szeretnék másik településre vagy másik országba költözni, itt vettem lakást, itt dolgozom, megszoktam, diákként még én is mobilabb lettem volna, most már nem vagyok az.

2017. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy én vidéken laktam , bejártam Bp-re iskolába, tanultam. A férjem Bp-n lakott és ott is járt iskolába. Miután végeztünk a sulival, ide költözött hozzám, bejár Budapestre dolgozni, nekem pedig helyben van a munkahelyem. Amúgy a vonatút fél óra, nem egy nagy távolság, csak 30km. Mivel nem akartunk albérletre kidobni egy csomó pénzt az ablakon, ezért ő költözött hozzám.
2017. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A távolság nehezítő tényező, egy kialakuló párkapcsolat első igazi próbája. Nyilván egyiknek fel kell adni egy sor dolgot, de ezt pontosan tudták akkor is, amikor megismerkedtek.

Legtöbb esetben ez as váltás a két félnek nem egyformán nehéz, így a könnyebb megoldás választható.

Mivel a pénznek, együttélésnek egyik fél sem az ellensége, így némi kínlódás után azért dűlőre lehet jutni.


Nem férfi/nő specifikus a dolog és esetenként a munkahely is segíthet pl. távmunka lehetőséggel. Ismerek olyat, ahol a férfi költözött, meg olyat is, ahol az asszony...

2017. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha akármelyik is költözik a másikhoz, az már nem távkapcsolat...
2017. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 carol66 válasza:
Ne haragudj, de egyet kell értsek előttem szólóhoz.Másrészt, ha ezt itt kérdezed akkor az valóban távkapcs. marad . Nagyon kell mérlegelned ... miről is kell lemondanod, kiért, ha nem jön össze van e visszaút?
2017. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ami a felek igénye. Itt az van, hogy találtál vkit, aki nem hajlandó költözni, de te sem. Ráadásul rólad nem tudtunk meg semmit, hogy miért ragaszkodsz a te helyedhez. Nekik legalább van okuk rá: egy jó munkahely.
2017. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!